1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин Роман Кухта став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO

Ковельчанин Роман Кухта став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO

В угорському місті Дьєр завершився шестиденний змагальний марафон - чемпіонат Європи 2019 року з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків і юніорів. Як повідомляють організатори, кількість учасників стала рекордною для такої події - спортсмени представили майже 40 країн світу.

Загалом боротьбу за медалі у семи дисциплінах найпопулярнішої версії кікбоксингу у світі вели дві тисячі учасників. На рахунку молодіжної збірної України – 34 нагороди.

Серед призерів - ковельчанин, кандидат у майстри спорту, 18-річний Роман Кухта. Він здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 60 кг серед старших юніорів.

Роман Кухта є вихованцем Ковельської КДЮСШ ім Є. Кондратовича (тренер - майстер спорту України Віталій Тимофєєв).

У загальнокомандному рейтингу Україна посіла десяте місце серед 35 держав, представники яких здобули медалі на першості континенту з кікбоксингу.

#Кікбоксинг

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO

У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO
У змаганнях взяли участь 65 спортсменів. 17 вихованців тренера Віталія Тимофєєва (КДЮСШ ім. Кондратовича та Волинської федерації кікбоксингу WAKO) здобули перемоги у різних вікових та вагових категоріях.

Ковельчанин Роман Кухта вдруге став переможцем Кубка світу з кікбоксингу WAKO

Ковельчанин Роман Кухта вдруге став переможцем Кубка світу з кікбоксингу WAKO
Вихованець Віталія Тимофєєва (комплексна ДЮСШ ім. Є. Кондратовича) представляв Україну у складі національної збірної команди на змаганнях світового рівня, що відбулись в Угорщині.