1. Головна
  2. Новини
  3. Степан Івахів відзвітував за перші виконані обіцянки

Степан Івахів відзвітував за перші виконані обіцянки

Депутат Верховної Ради України Степан Івахів відзвітував за перші виконані обіцянки. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

- Триває лише другий пленарний день Верховної Ради 9 скликання, а я вже маю честь відзвітувати волинянам про перші виконані мною обіцянки. Саме ті обіцянки, які були зазначені в моїй передвиборчій програмі або про які я згадував під час зустрічей з вами, шановні волиняни. Саме ті обіцянки, виконання яких так люблять перевіряти Громадський рух «Чесно», та аналітичний портал «Слово і Діло».

Я обіцяв, що буду не пересічним депутатом, який просто натискає по-команді на кнопки, а буду мати активну позицію. Впевнений, що посада першого заступника голови комітету з питань екологічної політики та природних ресурсів, яку я обійняв попри великий конкурс на керівні посади в комітетах, красномовно ілюструє мої наміри не просто спостерігати, а реально впливати на процеси прийняття рішень в Раді.

Як я і обіцяв – мажоритарники-самовисуванці зможуть зорганізуватися і створити свою депутатську групу. І ми, разом з колегами, це зробили. Депутатська група «За майбутнє», в яку разом зі мною увійшли 22 народних депутати, буде з честю захищати інтереси своїх виборців, а не партій чи політичних лідерів.

Я обіцяв, що волинській мажоритарники будуть працювати разом. Обіцянка виконана. І тепер разом з Ігорем Палицею, Іриною Констанкевич та Ігорем Гузем ми будемо дбати про розвиток Волинського краю.

Я обіцяв підтримувати законодавчі ініціативи президента Зеленського, щоб допомогти йому реалізувати ті позитивні зміни, яких від нього так чекають українці. І я проголосував за всі законопроекти, які подав президент.

Ну і, нарешті, я обіцяв, що проголосую за зняття депутатської недоторканості? І, в чергове, свою обіцянку виконав!

5 виконаних обіцянок лише за 2 дні! Як каже голова фракції «Слуга народу» Давід Арахамія: «Депутати працюють в турбо-режимі».

І це тільки початок. Попереду ще багато роботи. І разом – ми зробимо більше!,
- зауважив депутат.#СтепанІвахів

Коментарі

Читайте також

Степан Івахів у новій Верховній Раді працюватиме в комітеті з питань екології та природокористування ВІДЕО

Степан Івахів у новій Верховній Раді працюватиме в комітеті з питань екології  та природокористування ВІДЕО
До Верховної Ради ІХ скликання потрапили семеро волинян. Більшість - мажоритарники-самовисуванці. У дні, коли сесійна зала зачинена, вони працюватимуть у комітетах.

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів
Серед мажоритарників перемогу здобув депутат попередніх двох скликань Верховної Ради Степан Івахів. Серед партій найбільшу прихильність мають "Слуга народу", ВО "Батьківщина" та "Радикальна партія Олега Ляшка".