Степан Івахів відзвітував за перші виконані обіцянки

Депутат Верховної Ради України Степан Івахів відзвітував за перші виконані обіцянки. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

- Триває лише другий пленарний день Верховної Ради 9 скликання, а я вже маю честь відзвітувати волинянам про перші виконані мною обіцянки. Саме ті обіцянки, які були зазначені в моїй передвиборчій програмі або про які я згадував під час зустрічей з вами, шановні волиняни. Саме ті обіцянки, виконання яких так люблять перевіряти Громадський рух «Чесно», та аналітичний портал «Слово і Діло».

Я обіцяв, що буду не пересічним депутатом, який просто натискає по-команді на кнопки, а буду мати активну позицію. Впевнений, що посада першого заступника голови комітету з питань екологічної політики та природних ресурсів, яку я обійняв попри великий конкурс на керівні посади в комітетах, красномовно ілюструє мої наміри не просто спостерігати, а реально впливати на процеси прийняття рішень в Раді.

Як я і обіцяв – мажоритарники-самовисуванці зможуть зорганізуватися і створити свою депутатську групу. І ми, разом з колегами, це зробили. Депутатська група «За майбутнє», в яку разом зі мною увійшли 22 народних депутати, буде з честю захищати інтереси своїх виборців, а не партій чи політичних лідерів.

Я обіцяв, що волинській мажоритарники будуть працювати разом. Обіцянка виконана. І тепер разом з Ігорем Палицею, Іриною Констанкевич та Ігорем Гузем ми будемо дбати про розвиток Волинського краю.

Я обіцяв підтримувати законодавчі ініціативи президента Зеленського, щоб допомогти йому реалізувати ті позитивні зміни, яких від нього так чекають українці. І я проголосував за всі законопроекти, які подав президент.

Ну і, нарешті, я обіцяв, що проголосую за зняття депутатської недоторканості? І, в чергове, свою обіцянку виконав!

5 виконаних обіцянок лише за 2 дні! Як каже голова фракції «Слуга народу» Давід Арахамія: «Депутати працюють в турбо-режимі».

І це тільки початок. Попереду ще багато роботи. І разом – ми зробимо більше!,
- зауважив депутат.#СтепанІвахів

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Степан Івахів у новій Верховній Раді працюватиме в комітеті з питань екології та природокористування ВІДЕО

Степан Івахів у новій Верховній Раді працюватиме в комітеті з питань екології  та природокористування ВІДЕО
До Верховної Ради ІХ скликання потрапили семеро волинян. Більшість - мажоритарники-самовисуванці. У дні, коли сесійна зала зачинена, вони працюватимуть у комітетах.

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів
Серед мажоритарників перемогу здобув депутат попередніх двох скликань Верховної Ради Степан Івахів. Серед партій найбільшу прихильність мають "Слуга народу", ВО "Батьківщина" та "Радикальна партія Олега Ляшка".