1. Головна
  2. Новини
  3. Майже 700 учнів здобуватимуть музичну освіту у Ковельській школі мистецтв

Майже 700 учнів здобуватимуть музичну освіту у Ковельській школі мистецтв

Навчальний рік у школі мистецтв цьогоріч, як і в закладах загальної середньої освіти, розпочався теж 2 вересня. Після урочистих лінійок вихованці приходили та отримували розклад, програму, за якими будуть працювати у першому семестрі, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

- Досить багато маємо першокласників. Майже 80 новачків будуть освоювати музичну грамоту. Їх посвята відбудеться у Міжнародний день музики — 1 жовтня. Уже традиційно найпопулярніші інструменти — гітара, фортепіано, скрипка. Приміром, цьогоріч конкурс на гітару - 7 чоловік. Також більше маємо сопілкарів. Думаємо, що і загітуємо когось із наших скрипалів освоїти контрабас. Другий рік поспіль є бажаючі навчатись на ударних інструментах. До речі, торік за кошти міського бюджету ми придбали барабанну установку, - розповідає директор школи Андрій Мигуля.


Серед нововведень, за словами керівника, з дошкільників (5-6 років) формується група естетичного виховання з вивчення основ музичної грамоти, ритміки, англійської мови.

Важливо, що приміщення Ковельської школи мистецтв впродовж останніх років зазнало кардинальних змін. Торік було капітально відремонтовано другий поверх та сходи, облаштовано методичний кабінет і хоровий клас. Кошти на це у сумі 650 тисяч гривень виділено з місцевого бюджету.

Також за фінансової підтримки міста полагоджено господарську споруду, що знаходиться на території. Це дасть можливість звільнити кладові, де зберігався інвентар і облаштувати в них класи для занять, що на сьогодні є актуальним.

Раніше до ладу привели актовий зал, коридор на першому поверсі, частину класів. Приємно, що діти навчатимуться у гарних умовах. Впродовж літа силами батьків, колективу вдалось оновити ще кілька кабінетів.

За кошти міського бюджету — це майже 300 тисяч гривень проведено ремонтні роботи другого корпусу, що на вулиці Відродження, 12. Загалом там займається 170 юних ковельчан. Для них навчання стане набагато комфортнішим, - ділиться успіхами Андрій Мигуля.

Крім того, що у школі мистецтв діти навчаються грати на різноманітних інструментах, вони ще й мають хорошу нагоду бути учасниками різноманітних творчих колективів, що діють при закладі.

- Ковельська школа мистецтв займає третє місце в області серед 37 подібних закладів. У нас працює 65 творчих педагогів, у яких навчається майже 700 учнів. Всі вони для нас унікальні, особливі, талановиті. І за кілька місяців на традиційному творчому звіті можна буде в цьому переконатись, - з гордістю зауважує керівник закладу.#ШколаМистецтв #Освіта

Коментарі

Читайте також