1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани проклали туристичний веломаршрут до селища Голоби. ВІДЕО

Ковельчани проклали туристичний веломаршрут до селища Голоби. ВІДЕО

1 вересня відбулась велоподорож мальовничими дорогами Ковельщини, - повідомляє kovel.tv.

В Україні все більшої популярності набирає велотуризм. Зокрема, нещодавно близько десятка ковельчан підтримали ініціативу громадського активіста Григорія Поровая прокласти веломаршрут Ковель-Голоби.

Дорогою, яка переважно пролягала шляхами місцевого значення, велолюбителі відвідали кілька визначних, і не тільки, місць Ковельщини. Зокрема, музей-садибу Лесі Українки в Колодяжному, любитівське озеро, пам'ятник льотчику Чічіко Бенделіані (1913-1944) біля села Радошин та руїни маєтку Вільгів (XIX-XX ст.). У селищі Голоби подорожуючі оглянули костел Святого Михайла (XVII ст.), Георгієвську церкву (1783 р.) та її дзвіницю, яка нещодавно стала арт-об’єктом.

Подолавши понад 50 кілометрів, учасники мандрівки зійшлись на думці, що велотуризм на Ковельщині потрібно розвивати активніше та залучати все більше однодумців.#Спорт #Екологія #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

1 вересня відбудеться велоподорож мальовничими дорогами Ковельщини. Запрошують бажаючих приєднатися

1 вересня відбудеться велоподорож мальовничими дорогами Ковельщини. Запрошують бажаючих приєднатися
Хто має бажання у перший день осені покататися велосипедом, приєднуйтесь до ініціативи прокласти веломаршрут для розвитку туризму на Ковельщині! Про умови заходу - читайте далі.

«Кубок Світязя» з боча та перше загальнокомандне місце - у ковельчан

«Кубок Світязя» з боча та перше загальнокомандне місце - у ковельчан
Відкриті змагання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату проходять другий рік поспіль. За перемогу впевнено боролися учасники з Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської областей та міста Києва, а також гості з Білорусі.