У Ковелі відбувся святковий турнір з класичних шахів

З нагоди Дня Незалежності України на базі КЗ КДЮСШ імені Є. Кондратовича пройшов турнір з класичних шахів серед дорослих, юнаків та дівчат. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Захід зібрав ковельчан старшого покоління і молодь. У цікавих битвах на шахових полях проходили партії, де були комбінації, атаки та гарні фінальні позиції.

Серед дорослих перше місце завоював кандидат у майстри спорту Новокрещенов Олександр, друге посів першорозрядник Кисляк Богдан і третє виборов першорозрядник Назарук Микола.

Серед юнаків перемогу святкував першорозрядник Хільчук Олександр, який навчається в міській гімназії, друге місце - в першорозрядника Хільчука Івана (гімназія), на третьому - другорозрядник Єленець Андрій.

З-поміж дівчат найкраще виступила другорозрядниця Омельчук Вікторія (учениця ЗОШ 8), другий результат - в другорозрядниці Браташ Вікторії (ЗОШ 10), третій – в Терещук Ярослави (СШ №3).

Усі шахісти - вихованці тренера Олени Черняк.


#Шахи #Спорт #КомплекснаДЮСШ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Відомий у спортивних колах України ковельчанин відзначає 75-річний ювілей

Відомий у спортивних колах України ковельчанин відзначає 75-річний ювілей
З цієї нагоди кандидата в майстри спорту з шахів та з метання списа Романа Кінаша привітали представники міської влади та вручили Подяку міського голови, квіти і пам'ятний подарунок.