1. Головна
  2. Новини
  3. «Для мене ціна щастя на даний час - 14 тис грн», - мама юного ковельчанина збирає гроші на лікування сина - Вови Рубіновського

«Для мене ціна щастя на даний час - 14 тис грн», - мама юного ковельчанина збирає гроші на лікування сина - Вови Рубіновського

- Для мене ціна щастя на даний час - це 14 тис грн, які потрібно знайти на черговий курс лікування Вови. Сума захмарна, тому й вимушена раз у раз виставляти пости про допомогу. Будемо вдячні за кожну гривню, за кожну щиру молитву за здоров'я Вовочки, - з такими словами мама 11-річного Вови Рубіновського вкотре звертається з проханням про допомогу.


Нагадаємо, що хлопчику з ДЦП необхідно пройти черговий курс лікування для того, аби мати можливість повноцінно жити, ходити до школи, проводити час разом з однолітками. Завдяки попереднім курсам Вова робить впевнені кроки до одужання. Але необхідно й надалі продовжувати лікування, вартість якого для родини є досить великою.

2 вересня Вова побачив свій 5-А клас, з учнями якого він майже незнайомий. Вова дуже хоче навчатись з усіма, але це йому поки не під силу, - розповідає мама школяра на своїй сторінці у соцмережі фейсбук.

- Що найважче у лікуванні хворої дитини? Зібрати кошти на черговий курс лікування і не збожеволіти, не впасти в депресію від відчуття власної безпорадності, від безнадії. Коли так мало часу до чергового курсу, а кошти зібрати не можеш...Хвороба ця не забирає життя, просто робить його трохи обмеженим. Я мама, я хочу бачити Вову щасливим і здоровим: допоможіть мені в цьому, якщо можете, - зауважує Руслана Рубіновська.


Днями родині повідомили, що вартість чергового курсу лікування у клініці зросла на 20%. Тож необхідність збору коштів стала ще більш відчутною. Допомогти юному ковельчанину Вові Рубіновському може кожен, переказавши гроші на рахунок:

Приватбанк 4149 4991 2439 2000

тел. 096 599 79 23


#Благодійність

Коментарі

Читайте також

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"

Ковельчани, чемпіони світу з пара пауерліфтингу отримали премію від Благодійного фонду  Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна"
Нагадаємо, що вихованці Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт» Ксенія Токар та Денис Остапук здобули золоті медалі на чемпіонаті світу, участь у якому взяли паралімпійці з 78 країн.