Розмітку на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин» у темну пору доби підсвічуватимуть «котячі очі»

Наближаються до завершення роботи з реконструкції ділянки автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін), - повідомляє пресслужба САД у Волинській області.

Відремонтовано дорожнє покриття, встановлено бар’єрне огородження, протизасліплюючий екран та дорожні знаки, нанесено дорожню розмітку, облаштовано автопавільйони та вбиральні поруч з ними. Попереду роботи з влаштування понад 800 одиниць вставок розмічальних дорожніх типу "котячі очі", які доповнюють дорожню розмітку, позначаючи смуги руху проїзної частини в темну пору доби.

Роботи на об’єкті реконструкції км 478+000 – км 482+100 автодороги М-07 виконуються підрядним підприємством ПрАТ "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області. Якість робіт перевірено працівниками лабораторії з контролю якості служби замовника та ДП "Дорожній контроль якості".

На ділянці дороги, що реконструюється, тепер функціонує два проїзди, кожен з яких має дві смуги для руху в одному напрямку. Водіїв закликають дотримуватись швидкісного режиму, бути максимально уважними та обережними за кермом, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.


#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Дороги у Ковелі не витримують багатотонні навантаження, спричинені рухом великовагового автотранспорту

Дороги у Ковелі не витримують багатотонні навантаження, спричинені рухом великовагового автотранспорту
Про те, що асфальтове покриття у місті не розраховане для руху багатотонних фур та про можливість запровадити ваговий контроль, - йшлося сьогодні на апаратній нараді у міського голови.