1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі в приміщенні пологового будинку відкрили перший поверх нової дитячої поліклініки

У Ковелі в приміщенні пологового будинку відкрили перший поверх нової дитячої поліклініки

Сьогодні у Ковелі в приміщенні пологового будинку відкрили перший поверх нової дитячої поліклініки. Реконструкцію приміщення здійснено за кошти Національної служби охорони здоров‘я України,- повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

В урочистій події взяв участь міський голова Олег Кіндер. Він привітав колектив ще з одним успіхом. Також Олег Олексійович пригадав, що спочатку були дещо інші плани - провести капітальний ремонт нинішнього поліклініки на вулиці Олени Пчілки,19. Проте спеціалісти, які обстежили об’єкт, зазначили, що він перебуває в аварійному стані і жодних надбудов, кардинальних перетворень не витримає. Тоді і виникла думка задіяти площі пологового будинку. Цю ініціативу підтримало і керівництво Ковельського МТМО.

- Дуже радію, що на сьогодні ми уже маємо результат. Поліклініка скоро прийме своїх перших маленьких відвідувачів. Переконаний, що їх зустрінуть чудові спеціалісти, фахівці своєї справи, - підкреслив Олег Олексійович.


Завідувач дитячої поліклініки Леся Гончарова провела невелику екскурсію закладом. Розповіла, що на першому поверсі працюватиме чотири лікарі-спеціалісти, також тут розміститься реєстратура, лабораторії, подбали про сучасну санітарну кімнату, облаштували окремий вхід для пацієнтів, які матимуть підозру на інфекційні захворювання.

- Ми вклали сюди свої серце і душу. Дуже старались, аби діткам, їх батькам було комфортно у нас, затишно, щоб вони почувались, наче вдома. Аби малеча не нудьгувала, налаштувалась на позитив подбаємо про ігровий куточок. А для настрою стіни уже ми прикрасили яскравими малюнками, також розвісили роботи юних ковельських художників, - ділиться зробленим і планами Леся Миколаївна.


Поруч з поліклінікою розпочинає працювати бригада будівельників. Вони займуться облаштуванням нових паркувальних місць, адже з часом і потік транспорту тут теж збільшиться.

- У нас тут буде центр материнства і дитинства. В одному приміщенні працюватимуть - амбулаторія педіатрична, дитяче відділення, дитяча поліклініка, пологовий будинок, стаціонарне відділення. Подбаємо і про благоустрій території, неодмінно встановимо ігровий майданчик для дітвори, - розповів про найближчу перспективу головний лікар МТМО Олег Самчук.


Він також зазначив, що впродовж найближчих місяців завершать ремонт і другого поверху, і тоді дитяча поліклініка остаточно змінить своє місце прописки у Ковелі. Поки пацієнтів будуть паралельно приймати за двома адресами. Тож керівник МТМО перепрошує за тимчасові незручності.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

В оновленій операційній пологового будинку в Ковелі з'явилося на світ перших три малюка

В оновленій операційній пологового будинку в Ковелі з'явилося на світ перших три малюка
Лікарі провели операції шляхом кесаревого розтину. Нагадаємо, що 3 вересня після капітального ремонту у Ковелі відкрили сучасний операційний блок та відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії.

У Ковельському пологовому будинку після капітального ремонту відкрили відділення для матусь та новонароджених

У Ковельському пологовому будинку після капітального ремонту відкрили відділення для матусь та новонароджених
Поліпшення умов та придбання меблів і обладнання здійснили за кошти міського бюджету та медоб'єднання. Міський голова Олег Кіндер та головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук оглянули оновлені приміщення.