1. Головна
  2. Новини
  3. Трьом ковельчанкам присвоїли почесне звання «Мати-героїня»

Трьом ковельчанкам присвоїли почесне звання «Мати-героїня»

Відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2019 року № 190/2019 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно трьом ковельчанкам.

Сьогодні, 12 вересня, міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів вручили відзнаки та квіти Надії Новосад, Лесі Данилюк та Ользі Тищук за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку.

Зауважимо, що Леся Данилюк та Ольга Тищук народили і виховали по шестеро дітей, а Надія Новосад - семеро. Матерям-героїням буде виплачена одноразова грошова винагорода у розмірі 19 210 гривень з державного бюджету.


Довідково:

Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476, почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

55 наборів шкільного приладдя отримали до 1 вересня діти з ковельських сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

55 наборів шкільного приладдя отримали до 1 вересня діти з ковельських сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах
Уже стало доброю традицією до Дня знань організовувати зустрічі представників міської влади з членами родин, які потребують соціального захисту.