1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські ветерани футболу здобули три перемоги в іграх відкритого чемпіонату Волині

Ковельські ветерани футболу здобули три перемоги в іграх відкритого чемпіонату Волині

На минулих вихідних відбулись змагання з футболу серед команд ветеранів 60 років і старших сезону 2019 — 2020 років. На пропозицію Федерації футболу Волині відгукнулись чотири колективи, а саме: “Наше місто” (м. Ковель), “Нива” (смт Турійськ), “Абориген” (м. Луцьк) та ФК “Сокаль” (м. Сокаль). Повідомляють у відділі фізичної культури та спорту.

Відповідно до Регламенту в іграх чемпіонату дозволяється участь трьох спортсменів віком від 55 до 59 років. Матчі проводяться у чотири кола. Всі команди провели по 3 гри.

Приємно відзначити, що ковельчани зуміли перемогти своїх суперників у трьох стартових поєдинках. Зокрема, “Ниву” з рахунком 1 : 0 (гол провів Віктор Бабарика), “Абориген” - 2 : 0 (Віктор Уніга та Віктор Мар’юсік) та ФК “Сокаль” - 1 : 0 (Віктор Мар’юсік).

Ветерани з обласного центру перемогли “Ниву” з рахунком - 1 : 0 (Сергій Хвесик) та розійшлись «миром» — 1 : 1 з ФК “Сокаль” ( у лучан відзначився Віктор Чучин, а у гостей з Львівської області - Ярослав Гаврилюк). Команди “Нива” та ФК “Сокаль” зіграли між собою внічию — 0 : 0.

Ігри 4 - 6 турів вищезгаданих змагань відбудуться 5 та 6 жовтня на стадіоні села Соловичі Турійського району.


#Футбол

Коментарі

Читайте також

Команда ФЦ «Ковель-Волинь» провела матч 6 туру чемпіонату України серед аматорів

Команда ФЦ «Ковель-Волинь» провела матч 6 туру чемпіонату України серед аматорів
На домашньому стаідні ковельчани поступилися гостям, чемпіону Вінницької області - ФК «Світанок-Агросвіт». Наша команда дякує вболівальникам та фан-сектору за неймовірну підтримку.