1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі на березі Турії відбулась екологічна толока

У Ковелі на березі Турії відбулась екологічна толока

До міжнародного дня чистих берегів у Ковелі прибрали територію біля Турії. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

На екологічну толоку ковельчан запросили міжрайонне управління водного господарства та виконавчий комітет міської ради.

Подібні акції у світі проходять з 1986 року, адже проблема засмічення побутовими відходами водойм набрала значних масштабів. Не оминула вона і Ковеля. І часто на берегах Турії ми можемо бачити різноманітний непотріб.

- Хочеться, щоб такі акції в подальшому ставали рідкістю, а потім зовсім зникли. Хочеться, щоб людство, і кожен з нас, зокрема, усвідомлювали свій вплив на природу, змінили своє відношення до неї, ставали більш відповідальними. Хочеться, щоб не тільки береги, а й все довкілля, були чистими не від того, що там прибрали, а від того, що там не смітять, - каже головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич.


Спільними зусиллями було зібрано близько 30 мішків сміття: пластикових і скляних пляшок, поліетилену, целофану, недопалків, покришок тощо.

Приємно, що підтримали ініціативу організаторів толоки ковельчани, які проходили поруч. Учасники акції закликають усіх дбати про довкілля, починаючи з себе.

Довідково:
Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day) проводиться кожен рік за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій і проходить по всьому світу. Зокрема, проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано в 1986 році, і з кожним роком він набуває все більше популярності.


#Екологія #Турія

Коментарі

Читайте також

20 вересня Ковель долучиться до маштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»

20 вересня Ковель долучиться до маштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»
Такі заходи проводять по всьому світу з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Ковельчан запрошують взяти участь у прибирання берегів Турії.

1 вересня відбудеться велоподорож мальовничими дорогами Ковельщини. Запрошують бажаючих приєднатися

1 вересня відбудеться велоподорож мальовничими дорогами Ковельщини. Запрошують бажаючих приєднатися
Хто має бажання у перший день осені покататися велосипедом, приєднуйтесь до ініціативи прокласти веломаршрут для розвитку туризму на Ковельщині! Про умови заходу - читайте далі.