1. Головна
  2. Новини
  3. Рубрика «Люди міста»: Майя Остафій - ковельська підприємиця, керівниця салону-оптики «Зіниця ока»

Рубрика «Люди міста»: Майя Остафій - ковельська підприємиця, керівниця салону-оптики «Зіниця ока»

Те, що ще вчора здавалося мрією, сьогодні стає реальністю. Власним прикладом це довела ковельська підприємиця, керівниця салону-оптики «Зіниця ока» Майя Остафій. Про те, як героїня рубрики йшла до свого успіху, та яка роль Ковельського міськрайонного центру зайнятості у його досягненні – розкажуть «Люди міста».

Коли у 2003 році в Майї Остафій виникла ідея відкрити салон-оптику в Ковелі, в місті ще не було приватних окулістів, а всі, хто відчував погіршення зору, могли лише в безкінечних лікарняних чергах очікувати на обстеження.

Шлях до втілення мрії пані Майї розпочався зі звернення в Ковельський міськрайонний центр зайнятості, де сьогоднішня бізнесвумен отримала одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. З підтримкою служби зайнятості Майя Остафій розпочала власну справу з продажу сонцезахисних окулярів.

- Починала свою підприємницьку діяльність із того, що зареєструвалася в центрі зайнятості. Це було орієнтовно 17 років тому. Я дуже хотіла щось втілити в життя у рідному Ковелі. Тому після закінчення Харківського коледжу медичного обладнання Харківський Коледж Медичного Обладнання почала з невеличкого магазинчика оптики потім трошки розширила площі. Надалі почала створювати робочі місця, наймати людей, самостійно їх навчати, бо спеціалістів такої сфери готує лише Харків, – згадує свої перші кроки пані Майя.


«Зіниця ока» сьогодні – це престижний салон, де можна не лише перевірити зір, придбати наявні окуляри, але й стати власником унікальної оптики. Тут є все для зручності клієнта: пластикові лінзи-скельця в легеньких оправах для діток, особливий підхід до маленьких клієнтів, доступні вітрини, аби допитливі оченята могли пробігтися асортиментом; висококласна оптика зі стильним дизайном для дорослих; якісні сонцезахисні окуляри. Тут займаються їх виготовленням, ремонтом, заміною лінз та продажем аксесуарів, надають професійну консультацію лікаря-офтальмолога. Якісна оптика цього підприємця доступна не лише ковельчанам, але й жителям міста Володимир-Волинський та селища міського типу Ратне.

- У принципі, все, що стосується оптичної галузі, в нас є. Медичну продукцію купуємо лише сертифіковану, маємо гнучку систему знижок і бонусів, також можна придбати подарункові сертифікати. Ми завжди йдемо в ногу з сучасністю, працюємо на клієнта і раді допомогти кожному. Я їжджу на виставки, підбираю асортимент, аби догодити найвибагливішому клієнту на будь-який смак і гаманець, – розповідає власниця салону-оптики.


Майя Остафій планує найняти бухгалтера і вже має кандидата на цю посаду, якого з допомогою Ковельського міськрайонного центру зайнятості перенавчать із банківської справи за напрямком «1С: бухгалтерія». Окрім того, триває спільна робота центру зайнятості та підприємиці з пошуку продавця-консультанта в ковельський салон-оптику.

- Багатьох своїх працівників я знайшла за допомогою центру зайнятості. Тож дякую фахівцям за співпрацю та підтримку. А ще – дуже класно мати справу, яка тобі подобається, яку ти “народжуєш”, ніби дитя, і розвиваєш, – резюмує Майя Остафій.


До слова, цього року Майя Остафій отримала Подяку від директора Волинського обласного центру зайнятості Романа Романюка за плідну співпрацю, вагомий внесок у розвиток бізнесу та створення нових робочих місць.


Джерело - Ковельський міськрайонний центр зайнятості


#ЛюдиМіста #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

Рубрика «Люди міста»: Анатолій Понікарчук зігріває не лише Ковель

Рубрика «Люди міста»: Анатолій Понікарчук зігріває не лише Ковель
Підприємство ТОВ «Волинь-Кальвіс» успішно працює в сфері виробництва твердопаливних котлів уже багато років. Його продукція конкурентоспроможна не тільки в Україні, але й на європейському ринку.