1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі під час квест-акції «Безпечний Ковель» знищено понад 200 «наркотичних» написів

У Ковелі під час квест-акції «Безпечний Ковель» знищено понад 200 «наркотичних» написів

У неділю, 22 вересня, з ініциативи представника "Національного корпусу" Олександра Філона та представника ГО "Допомога залежним" Едуарда Аскерова в місті Ковелі відбулася квест-акція «Безпечний Ковель», - пише Едуард Аскеров на своїй сторінці у Фейсбук.

Її мета: інформування жителів міста щодо небезпеки росповсюдження наркотиків шляхом написів на будинках та їх знищення.

До акції долучились: директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім"Ї дітей та молоді Інна Третяк, представники патрульної поліції Дмитрук Олена Олександрівна, Лазарєва Юлія, Ядзеняк Роман, керівник відокремленного осередку "АвтоЄвроСила" Демянчук Віталій.

Проте, акція не відбулася б так яскраво і продуктивно без спонсорської допомоги Наталії Фалько, власниці магазину "MaksMiks", групи ковельчани "ЄвроСила", групи Національного Корпусу, представника ГО "Допомога залежним", незалежного консультанта по хімічній залежності Едуарда Аскерова, жительки м.Львова Марієти Монастирської, жителів м.Ковеля Катерини Коновалової та Паши Лошика.

- У результаті упродовж двох годин в нашому рідному місті Ковелі було знищено понад 200 написів наркотичних сайтів. Було приємно спостерігати за задоволенними обличчями учасників, як гарна справа поєднує людей різного віку, адже тут були як підлітки, так і дорослі чоловіки. І розданим в кінці акції смаколикам раділи всі однаково, - йдеться у дописі активістів.


Окрема подяка всім небайдужим та активним людям, які надавали нам інформацію про місце знаходження написів. Завдяки усім вам наше місто стане безпечнішим.


#Безпека #АвтоЄвроСила #НаціональнийКорпус #Ковель

Коментарі

Читайте також