1. Головна
  2. Новини
  3. Оприлюднили показники бактеріологічного забруднення води в Турії

Оприлюднили показники бактеріологічного забруднення води в Турії

Волинським обласним лабораторним центром МОЗ України у серпні проведено понад 200 досліджень якості і безпечності води відкритих водойм у 55 місцях купання.

За результатами досліджень перевищень санітарно-хімічних показників не встановлено, вірусів гепатиту А, ентеровірусів, збудників холери та холероподібних діарей не виявлено, - повідомляють фахівці лабораторного центру.

Разом з тим, залишаються високими показники бактеріологічного забруднення води пляжів: р. Сапалаївка та р. Стир у м. Луцьку, р. Турія у м. Ковель, (впродовж усього оздоровчого сезону).

З даних питань повідомлено власників пляжів, органи місцевого самоврядування, місцеву держпродспоживслужбу для вжиття заходів реагування, інформування населення.

Покращанню безпечності води сприятиме зниження температури повітря, проте населенню та субʼєктам господарювання наголошують при здійсненні скидів у поверхневі водойми запобігати їхньому забрудненню.#Турія #Безпека

Коментарі

Читайте також

Чи безпечно купатися у ковельській Турії?

Чи безпечно купатися у ковельській Турії?
Волинський обласний лабораторний центр провів дослідження якості і безпечності води у відкритих водоймах області та ґрунту у місцях масового відпочинку громадян.

Рятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймах

Рятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймах
Співробітники Управління ДСНС України у Волинській області провели превентивні заходи у місцях відпочинку біля водойм у містах Ковелі, Володимирі-Волинському та в селі Соловичі Турійського району.

Як проходить купальний сезон на пляжі у Ковелі ВІДЕО

Як проходить купальний сезон на пляжі у Ковелі ВІДЕО
Про безпеку відпочивальників дбають працівники рятувальної станції. Крім того, рятувальники ДСНС проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення. Детальніше - у сюжеті UA: Волинь.