1. Головна
  2. Новини
  3. Рятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймах

Рятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймах

Співробітники Управління ДСНС України у Волинській області провели превентивні заходи у місцях відпочинку біля водойм у містах Ковелі, Володимирі-Волинському та в селі Соловичі Турійського району. Повідомляє прес-служба рятувальників.
Рятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймах
Зокрема, рейдова група ознайомилася з роботою рятувальної станції на річці Турія у Ковелі. Оглянули облаштування пляжу, ознайомилися зі станом укомплектування рятувальної станції, а також провели інструктажі з населенням.
Рятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймах
Рейдова група також працювала в Турійському районі, зокрема на озері Велимче поблизу села Соловичі. Співробітники ДСНС провели профілактичні бесіди з дітьми й дорослими, які там відпочивали. Крім того, фахівці Служби порятунку провели робочу зустріч з представниками органів місцевої влади й ознайомилися зі станом проведення підготовчих робіт з облаштування місця масового відпочинку людей на воді відповідно до вимог чинного законодавства.
Рятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймах
Профілактичний рейд цього дня відбувся також у місті Володимирі-Волинському, під час якого було піднято проблему щодо необхідності упорядкування місця відпочинку на березі річки Луга та впорядкування рятувального поста.
Рятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймах
Під час рейдової перевірки рятувальники поширили серед громадян друковані матеріали з роз’ясненням вимог безпеки під час відпочинку на воді.
Рятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймахРятувальники інформують ковельчан про безпеку на водоймах

#Рятувальники #Турія

Коментарі

Читайте також

У яких дитячих оздоровчих таборах Волині безпечно відпочивати - з'ясовували співробітники ДСНС

У яких дитячих оздоровчих таборах Волині безпечно відпочивати - з'ясовували співробітники ДСНС
На базі закладу відпочинку «Оберіг» в селі Уховецьк Ковельського району відбулось засідання виїзної обласної міжвідомчої комісії з питань підготовки та проведення оздоровлення дітей.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram! 🚀

@kovelpost