1. Головна
  2. Новини
  3. З нагоди Міжнародного дня миру ковельські школярі провели флешмоб та подякували захисникам за мирне небо

З нагоди Міжнародного дня миру ковельські школярі провели флешмоб та подякували захисникам за мирне небо

У ковельських навчальних закладах відзначили Міжнародний день миру. Які заходи відбулися у спеціалізованій школі імені Лесі Українки, розповіли на сторінці школи у соцмережі Фейсбук.

- У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…
Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру, який, за рішенням ООН, відзначають 21 вересня як день глобального припинення вогню і відмови від насильства,
- йдеться у дописі освітян.


Цикл заходів, приурочених Міжнародному дню миру в Ковельській СШ №3 ім. Лесі Українки розпочався тематичним флешмобом "Ми змінимо світ! Ми за мир!», під час якого учні 5-6 класів утворили зображення голуба, тримаючи в руках білих паперових птахів, що виготовили власноруч як символ миру та духовного розвитку нації.

Кожен голуб символізує своєрідне послання, в якому діти висловлюють сподівання зберегти мир і спокій в Україні, прагнуть привернути увагу дорослих до проблем збереження миру, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими. Білі голуби, що затріпотіли під вітром обабіч центральної алеї біля входу в школу, - це ще й подяка нашим воїнам, мужнім захисникам рідної землі за мирне небо над головою, за можливість щодня прокидатися і бачити сонце, а не чути гул гармат.


- Бережімо мир, бо це – найважливіше, що є у світі!, - закликають школярі.#Освіта

Коментарі

  • селюк з ковля
    добре шо сказали шо то голуб на першій картинці
    Відповісти

Читайте також