1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі визначили десять «Успішних педагогів-2019». Вони отримають премії по 20 тисяч гривень

У Ковелі визначили десять «Успішних педагогів-2019». Вони отримають премії по 20 тисяч гривень

Напередодні Дня вчителя уже втретє у нашому місті проходить конкурс «Успішний педагог». Нагорода вручається за внесок у професію. У цьому році переможці отримають премію міської ради у сумі 20 тисяч гривень кожний. Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

Кандидатури визначали адміністрації закладів, методичні об’єднання педагогів, батьківська громадськість. Також було право на самовисування. Усі бажаючі представляли свої досягнення у вигляді мультимедійної презентації на розгляд педагогічної ради, яка шляхом таємного голосування визначала, хто стане претендентом від школи на премію міської ради «Успішний педагог».

А далі працювала експертна комісія, яку очолює заступник міського голови Ігор Прокопів. До її складу входять депутати Ковельської міської ради, ветерани педагогічної праці, представники управління освіти.

Основою роботи комісії є Положення, де зазначені критерії оцінювання професійних компетентностей претендентів, яких цьогоріч було 13. З них - 7 представників загальної середньої освіти, 4 - дошкільної та 2 - позашкільної.

Всі вони найперше передали презентаційні матеріали про свої досягнення на засіданні комісії. Деякі кандидати дистанційно, за свої творчі доробки і письмові розповіді про власні здобутки, набрали надзвичайно високі бали, переконали у своїй професійній майстерності і були звільнені від традиційної співбесіди, адже комісія їх уже визнала переможцями.

Кілька претендентів сьогодні прийшли на “живе спілкування”, аби експерти обрали інших володарів почесного звання.

Звісно, це задача не з легких, бо всі, хто долучається до творчих змагань, відомі в місті педагоги, які користуються визнанням та авторитетом в освітянській спільноті та серед учнівської і батьківської громадськості. Вони мають власні цікаві напрацювання, а їх учні демонструють яскраві досягнення.

Рішення прийнято, а «Успішні педагоги-2019» свої нагороди отримають під час урочистостей з нагоди Дня вчителя. Тоді й дізнаємось їх імена. Втім, відомо, що вчителям загальної середньої освіти вручать 5 премій, представникам дошкільної освіти - 4, позашкільної - 1.#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі батьків школяра, який прогулював уроки, притягнуть до адмінвідповідальності

У Ковелі батьків школяра, який прогулював уроки, притягнуть до адмінвідповідальності
На сім'ю за неналежне виконання батьківських обов’язків відділом поліції складено протокол. З початку вересня служба у справах дітей уже отримала п'ять повідомлень про те, що деякі учні не відвідують навчальні заклади.

Безкоштовні сніданки та басейн: виконком у Ковелі визначив пільгові категорії дітей та дорослих, які матимуть на це право

Безкоштовні сніданки та басейн: виконком у Ковелі визначив пільгові категорії дітей та дорослих, які матимуть на це право
Фінансові витрати покриватимуться за рахунок коштів міського бюджету. На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось сьогодні, прийнято ряд рішень, що стосуються соціального захисту ковельчан.