1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі батьків школяра, який прогулював уроки, притягнуть до адмінвідповідальності

У Ковелі батьків школяра, який прогулював уроки, притягнуть до адмінвідповідальності

Служба у справах дітей спільно з працівниками поліції регулярно відвідує сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах. За результатами рейду, проведеного минулого тижня, на батьків однієї з ковельських сімей працівниками відділу поліції складено протокол за неналежний догляд за дітьми, також вказано на пропуски уроків учнем без поважних причин. Про це повідомила начальник служби у справах дітей Жанна Вельма.
Фото ілюстративне

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №684 від 13.09.2017 року, у разі відсутності учнів, які не досягнули повноліття, на навчальних заняттях упродовж 10 робочих днів поспіль з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей інформацію про таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаного із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

- Це означає, що батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Такі справи розглядатимуться у суді. З початку цього навчального року (тобто за два тижні вересня) служба у справах дітей отримала п'ять повідомлень про те, що деякі учні не відвідують навчальні заклади. У чотирьох випадках було встановлено поважні причини, в одному — на батьків склали протокол, - зауважує начальник служби Жанна Вельма.

Для сімей, у яких неналежно виконують батьківські обов'язки, на перший раз відповідальність може бути у вигляді попередження або стягнення штрафу в розмірі від 850 грн. до 1700 грн. Якщо ситуація з пропусками уроків учнями повториться — від 1700 грн. до 5100 грн. без урахування судового збору.


#СоціальнийЗахист #Освіта

Коментарі

Читайте також

Безкоштовні сніданки та басейн: виконком у Ковелі визначив пільгові категорії дітей та дорослих, які матимуть на це право

Безкоштовні сніданки та басейн: виконком у Ковелі визначив пільгові категорії дітей та дорослих, які матимуть на це право
Фінансові витрати покриватимуться за рахунок коштів міського бюджету. На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось сьогодні, прийнято ряд рішень, що стосуються соціального захисту ковельчан.