1. Головна
  2. Новини
  3. Безкоштовні сніданки та басейн: виконком у Ковелі визначив пільгові категорії дітей та дорослих, які матимуть на це право

Безкоштовні сніданки та басейн: виконком у Ковелі визначив пільгові категорії дітей та дорослих, які матимуть на це право

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто ряд питань, що стосувалися соціального захисту ковельчан, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Як і торік, безкоштовним харчуванням (8 гривень в день на одну дитину) у школах Ковеля будуть забезпечені діти, батьки яких загинули в зоні АТО (ООС); діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції при наявності довідки військової частини або при наявності посвідчення учасника бойових дій; діти-сироти; діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з малозабезпечених сімей; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; діти, батьки яких постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, а також смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях (при наявності підтверджуючих документів).

Крім того, в Ковелі забезпечені безкоштовним харчуванням (за рахунок міського бюджету) усі школярі 1–4 класів у сумі 6 гривень в день на одну дитину, решта — 2 гривні доплачуватимуть батьки.

На 50 % звільнили від оплати за харчування дітей, переселених на тимчасове проживання в місто Ковель з Автономної Республіки Крим, Луганської та Донецької областей.

Члени виконкому затвердили абонентну плату за відвідування занять в спортивному залі та басейні в комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича».

Звільнили від неї у спортивному залі: команди та спортсменів, які представляють місто Ковель на чемпіонатах України та Всеукраїнських змаганнях, вихованців спортивних груп та слухачів Університету третього віку.

Безкоштовно відвідувати басейн мають право: вихованці спортивних груп з плавання КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, які виконали нормативи загально-фізичної підготовки; спортсмени з інвалідністю обласної ДЮСШІ, згідно затверджених списків директором вищезгаданого закладу; діти-сироти; учасники ООС (АТО) з інвалідністю та діти загиблих в зоні ООС (АТО) військовослужбовців; спортсмени вищих досягнень, члени збірних команд України.
#СоціальнийЗахист #Освіта #КомплекснаДЮСШ

Коментарі

Читайте також

55 наборів шкільного приладдя отримали до 1 вересня діти з ковельських сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

55 наборів шкільного приладдя отримали до 1 вересня діти з ковельських сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах
Уже стало доброю традицією до Дня знань організовувати зустрічі представників міської влади з членами родин, які потребують соціального захисту.