1. Головна
  2. Новини
  3. 24 вересня у Ковелі відбудеться ювілейний вечір місцевого поета Якова Лавренка

24 вересня у Ковелі відбудеться ювілейний вечір місцевого поета Якова Лавренка

24 вересня о 12.00 у читальному залі Ковельської центральної районної бібліотеки (за адресою: вул. Степана Бандери, 2) відбудеться ювілейний вечір місцевого поета Якова Лавренка, активіста громадсько-політичного життя, одного з організаторів та очільників міськрайонної організації Народного Руху України, члена Ліги українських письменників імені Павла Чубинського. Яків Лавренко педагог за освітою, автор ряду прозових і поетичних книжок, полемічних статей, історико-краєзнавчих праць.

Запрошують ковельчан та гостей міста на зустріч з відимою людиною нашого краю.


Довідково:
Лавренко Яків Якович народився в селищі Люблинець Ковельського району. Закінчив Ковельську школу № 6, згодом - Луцьке педагогічне училище і Львіський державний університет. Географ. Має понад 40 років педагогічного стажу. У 1958 році призваний на службу в Збройні Сили СРСР. Більшу частину свого життя живе і працює у Ковелі. Автор книг «Пробуджений сквер», «Вибір», «Жили не так», «Боротьба за незалежність української нації на Ковельщині», «Чуєш, брате мій…», «Написані життям».

#Бібліотека

Коментарі

Читайте також

У Луцьку ковельчанин - учасник АТО, презентував свою першу книгу

У Луцьку ковельчанин - учасник АТО, презентував свою першу книгу
Михайло Укран видав збірку власних творів «Червлене літо»: романи, п'єси, оповідання, вірші... Підтримали молодого автора представники Волинського обласного осередку спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

Цікава ідея від Ковельської бібліотеки, як поетично провести День поезії - 21 березня

Цікава ідея від Ковельської бібліотеки, як поетично провести День поезії - 21 березня
Рішення про відзначення Всесвітнього дня поезії було прийняте 20 років тому генеральною конференцією ЮНЕСКО. А найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери.