Ковельська лікарня отримала надсучасне обладнання провідних світових виробників

Учора Ковельське МТМО отримало систему моніторингу стану пацієнта, апарат штучної вентиляції легень, концентратор кисню для довгої кисневої терапії, шприцеві насоси ін'єкційні в рамках реалізації на Волині Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області».

Як ми повідомляли раніше, минулого тижня на Волинь надійшло обладнання вартістю понад мільйон доларів, завдяки якому покращиться надання допомоги волинянам із серцево-судинними недугами. Його отримають медичні заклади Луцька, Нововолинська та Ковеля.

Ковельське МТМО дякує представникам Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області, начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку за постійне тісне сприяння в покращенні матеріально-технічної бази та ефективному розвитку охорони здоров’я Ковельщини.#КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові

У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові
Вона містить велику кількість активних стовбурових клітин - унікального лікувального матеріалу для організму. Власний запас стовбурових клітин - це можливість подбати про здоров'я у будь-якому віці.

20 вересня у Ковелі вперше на Західній Україні провели чергову унікальну операцію на серці

20 вересня у Ковелі вперше на Західній Україні провели чергову унікальну операцію на серці
Пацієнтці з серцевою недостатністю важкого ступеня встановили кардіостимулятор останнього покоління. Оперативне втручання спільно з ковельськими лікарями провели фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.