1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська лікарня отримала надсучасне обладнання провідних світових виробників

Ковельська лікарня отримала надсучасне обладнання провідних світових виробників

Учора Ковельське МТМО отримало систему моніторингу стану пацієнта, апарат штучної вентиляції легень, концентратор кисню для довгої кисневої терапії, шприцеві насоси ін'єкційні в рамках реалізації на Волині Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області».

Як ми повідомляли раніше, минулого тижня на Волинь надійшло обладнання вартістю понад мільйон доларів, завдяки якому покращиться надання допомоги волинянам із серцево-судинними недугами. Його отримають медичні заклади Луцька, Нововолинська та Ковеля.

Ковельське МТМО дякує представникам Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області, начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку за постійне тісне сприяння в покращенні матеріально-технічної бази та ефективному розвитку охорони здоров’я Ковельщини.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові

У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові
Вона містить велику кількість активних стовбурових клітин - унікального лікувального матеріалу для організму. Власний запас стовбурових клітин - це можливість подбати про здоров'я у будь-якому віці.

20 вересня у Ковелі вперше на Західній Україні провели чергову унікальну операцію на серці

20 вересня у Ковелі вперше на Західній Україні провели чергову унікальну операцію на серці
Пацієнтці з серцевою недостатністю важкого ступеня встановили кардіостимулятор останнього покоління. Оперативне втручання спільно з ковельськими лікарями провели фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.