1. Головна
  2. Новини
  3. З початку року у Ковелі, Ковельському та Старовижівському районах сталося 10 нещасних випадків на виробництві

З початку року у Ковелі, Ковельському та Старовижівському районах сталося 10 нещасних випадків на виробництві

З початку року у місті Ковелі, Ковельському та Старовижівському районах сталося 10 нещасних випадків на виробництві, 2 - із смертельним наслідком, один з них - у стані алкогольного сп’яніння. Повідомляють у Ковельському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області.

Вживання працівниками алкоголю дуже часто є причиною нещасних випадків, у тому числі тяжких та із смертельним наслідком. Вживання спиртного навіть напередодні робочого дня буває причиною травм. Ще більша ймовірність травм, коли людина з'являється у стані сп'яніння на роботу. Усе це унеможливлює перебування працівника на робочому місці. Опиняється під загрозою життя і здоров’я як його самого, так і оточуючих, особливо під час виконання робіт із застосуванням різних механізмів, обладнання, роботи на транспортних засобах тощо.

- Рекомендуємо роботодавцям не послабляти контроль за дотриманням трудової і виробничої дисципліни. У разі виявлення працівника у стані алкогольного сп’яніння негайно вживати заходи впливу на порушника, працівник підлягає обов’язковому відстороненню від виробничого процесу задля попередження випадків травмування, оскільки опиняється під загрозою життя як його самого так і оточуючих, - кажуть фахівці Фонду соціального страхування.#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

До уваги отримувачів державних соціальних допомог, які відмовилися від ідентифікаційного номера!

До уваги отримувачів державних соціальних допомог, які відмовилися від ідентифікаційного номера!
У зв'язку із запровадженням в Україні міжнародного номера банківського рахунку таким громадянам необхідно подати в управління соцзахисту довідки уповноваженого банку про новий номер рахунку.

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт
Сотні небайдужих людей об’єднали зусилля та ресурси навколо доброчинної справи, ініційованої Благодійним фондом «Позитивна взаємодія» заради дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Патрульна з Ковеля взяла участь в інклюзивному поході на вершину гори Пікуй

Патрульна з Ковеля взяла участь в інклюзивному поході на вершину гори Пікуй
Ірина Зінчук долучилась до організації подорожі заради здійснення мрії людини на візку: чоловік з обмеженими фізичними можливостями завдяки благодійникам та волонтерам побував на вершині гори.