1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському військкоматі готуються до осіннього призову, що стартує 1 жовтня ВІДЕО

У Ковельському військкоматі готуються до осіннього призову, що стартує 1 жовтня ВІДЕО

Призовна кампанія стартує 1 жовтня і триватиме 3 місяці. У військкоматі наголошують, що неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою ігнорувати призов. Запевняють, що військовослужбовців строкової служби не залучатимуть до виконання завдань в районі проведення Операцій об’єднаних сил.

Призову підлягають чоловіки віком від 20-ти до 27-ми років, що придатні до військової служби та не мають підстав для відстрочки. Відстрочку від призову може надати за станом здоров’я. Підставою для такого рішення є відповідний висновок медичної комісії.

Про особливості цьогорічного призову на строкову військову службу розповіли у Ковельському об’єднаному міському військовому комісаріаті. Деталі - у сюжеті 12 каналу.
#ВійськоваСлужба

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся брифінг військового комісара. Йшлося про осінній призов

У Ковелі відбувся брифінг військового комісара. Йшлося про осінній призов
Наголосили, що за порушення правил військового обліку, неявку за викликом до військового комісаріату без поважних причин призовники притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Строковика, який з автоматом втік з військової частини у Володимирі, покарали «умовним»

Строковика, який з автоматом втік з військової частини у Володимирі, покарали «умовним»
Нагадаємо, 18-річний юнак із Миколаївщини самовільно покинув частину 16 квітня, взявши з собою автомат і патрони. Через три доби його затримали, опору він не чинив та був знесилений.