Ковельчани поступилися у матчі на виїзді господарям поля - ФК «Покуття»

28 вересня ковельчани відіграли 9 тур чемпіонату України серед аматорських команд. Пише офіційний сайт Федерації Футболу Ковеля з посиланням на kovel.tv. Матч відбувся на виїзді в м. Коломиї, де команда ФЦ «Ковель-Волинь» зустрічалася із ФК «Покуття» (м. Коломия). Господарям поля вдалося вибороти перемогу у ковельчан із рахунком 3:0.

У першому таймі коломийська команда на правах господаря, до речі, вологого після дощу поля, діяла дещо активніше своїх суперників і створила кілька моментів біля воріт Дмитра Харченка. Однак, впевнені дії голкіпера та оборонців заважали «Покуттю» вийти вперед. Згодом гра вирівнялась і проходила в основному в центральній зоні. Варто відзначити, що у складі ФЦ «Ковель-Волинь» через «перебір» жовтих карток були відсутні капітан Роман Романчук і Петро Мороз. І здавалося б, що перша половина зустрічі закінчиться "сухою" нічиєю, однак на 44-ій хвилині Святослав Локатир головою замкнув подачу з кутового та вивів господарів поля вперед.

Після перерви «зелені» продовжували пресингувати гостей, які здебільшого оборонялись і на 65-ій хвилині матчу Святослав Локатир після подачі від кутового прапорця вдруге перевів м'яч у ворота ковельчан. А під завісу протистояння на 88-ій хвилині після чергового виконання кутового Святослав Локатир вдало зіграв на добиванні та забив свій третій гол у матчі, який закінчився з рахунком 3:0 на користь ФК «Покуття».

Після 9-ти турів Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» має в активі 11 очок та займає шосте місце в турнірній таблиці 1-ої групи, де із 14-ма пунктами лідирує ОДЕК (Оржів).

Наступний матч ковельчани проведуть 5 жовтня, у суботу, на домашньому стадіоні «Верес» проти цьогорічного володаря Кубка Хмельницької області ФК «Епіцентр» (Дунаївці).