1. Головна
  2. Новини
  3. За рік роботи сектору біометричних документів у Ковельському ЦНАПі видано понад 3 тисячі паспортів

За рік роботи сектору біометричних документів у Ковельському ЦНАПі видано понад 3 тисячі паспортів

Рік тому, 1-го жовтня 2018 року, в центрі надання адміністративних послуг міста Ковеля розпочав роботу сектор біометричних документів.

За перший місяць функціонування паспорти у ЦНАПі оформили 186 відвідувачів. Усього за рік роботи працівниками сектору опрацьовано 3397 заяви, з них 2658 – для оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм, 739 - паспорта громадянина України у формі ID-картки. Як результат - до міського бюджету перераховано 641 тисячу 180 грн.

- Високу ефективність забезпечують кілька факторів. Багато залежить від якості та налаштувань технічного оснащення. У секторі облаштовано належне приміщення, створено канал захищеного зв’язку та придбано дві робочі станції. Встановлено спеціалізоване програмне забезпечення, - каже начальник Ковельського ЦНАПу Ольга Чайка.

Зважаючи на високий попит щодо паспортних послуг, депутати Ковельської міської ради ухвалили рішення про збільшення штату працівників сектору. У ЦНАПі діє система електронного керування чергою, здійснюється видача талонів попереднього запису. Про результат послуги відвідувачів інформують sms-повідомленнями.

- Упродовж року паспортні послуги надавали відвідувачам різного віку, з різними соціальними потребами, часто з урахуванням форс-мажорних обставин. Розташування сектору біометричних документів на першому поверсі з входом, обладнаним пандусом, дозволяє безперешкодно звертатися за оформленням біометричних документів людям з особливими фізичними потребами, - зауважуть у Ковельському ЦНАПі.

З метою забезпечення захисту інформації відповідно до вимог відповідних нормативних документів у грудні 2018 року центр отримав Атестат про первинну державну експертизу каналу зв’язку терміном на 5 років.


#БіометричніДокументи #ЦНАП #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

У Ковельському ЦНАПі запрацювала друга робоча станція для оформлення біометричних паспортів

У Ковельському ЦНАПі запрацювала друга робоча станція для оформлення біометричних паспортів
За три з половиною місяці, з часу встановлення першої станції, прийнято 884 відвідувачі. А за надання згаданих послуг до міського бюджету перераховано 123,5 тисячі гривень.

З нововведенням у роботі Ковельського ЦНАПу ознайомились представники міграційної служби

З нововведенням у роботі Ковельського ЦНАПу ознайомились представники міграційної служби
Впродовж місяця у Центрі надання адміністративних послуг приймають документи для оформлення паспортів на виїзд за кордон та громадянина України у формі ID-картки.