Ковельська молодь організувала патріотичний велопохід у «Волинську Січ»

Патріотичний🇺🇦 захід, присвячений Всесвітньому Дню туризму, організувала команда Молодіжного центру "Місто ідей". Велопохід пролягав за маршрутом: Ковель - Міжобласний наметовий національно-патріотичний табір "Волинська Січ".

- У суботу компанія активних велолюбителів відправилася у Велопохід у "Волинську Січ", що знаходиться у селі Городилець, але маршрут обрали досить цікавий - через село Зелена. Велопохід поєднав у собі активний відпочинок, національно-патріотичне виховання, туристичні змагання та знайомство неймовірних людей з однаковими цілями та життєвими пріоритетами, - розповідають організатори.

У "Волинській Січі" учасників Велопоходу зустріли «Скіф» та «Веснянка», а також їх активні помічники-інструктори «Леля» і «Підкова», які підготували для них цікаві завдання. Туристи долали смугу перешкод, проходили естафету у спортивному лабіринті, стріляли в тирі з лука і з страйкбольної зброї та були учасниками командної військово-патріотичної гри «Лазертаг» (безконтактний лазерний бій).

Молодіжний центр дякує Сергію і Тетяні Дружиновичам за теплу зустріч у «Волинській Січі», Національній поліції м. Ковеля за супровід групи велосипедистів за маршрутом та всім учасникам за позитивний та насичений день.


#ВолинськаСіч #МістоІдей #Спорт

Коментарі

Читайте також

Ковельських старшокласників в урочищі Вовчак навчали, як давати відсіч ворогу

Ковельських старшокласників в урочищі Вовчак навчали, як давати відсіч ворогу
У рамках проекту «Вовчак. Волинська Січ. Відродження», який реалізує ВО «Свобода», у співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Сокіл», тривають вишкільні таборування учнів.