1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські театрали представили прем'єру нової п'єси на міжнародному театральному фестивалі

Ковельські театрали представили прем'єру нової п'єси на міжнародному театральному фестивалі

Наприкінці вересня у Черкасах відбувся IV Всеукраїнський та II Міжнародний театральний фестиваль аматорських театрів «FORTUNA-fest», участь у якому взяли й наші місцеві актори - Ковельський аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце».

Фестиваль тривав три дні і був насиченим подіями: карнавальна хода - парад-аллє усіх театральних колективів, урочисте відкриття, на якому наш театр презентував себе у вигляді театрально-літературних ремінісценцій за творами Вільяма Шекспіра, перевтілившись у найлегендарніших його персонажів, різноманітні вистави усіх форм і жанрів від інших театрів з усіх куточків України. А ще - неймовірно цікаві творчі зустрічі та майстер-класи з пластики, фехтування, акторської майстерності, вокалу, хореографії, сценічної мови, контактної імпровізації, сценічного руху й навіть сценічного падіння, - розповідає керівник театру Альона Малюга-Мельникова.

А крім цього всього ще було багато розважальних заходів, як вечір романсу чи ніч бардівської пісні, смачна польова кухня, масова гра в шахи на вулиці, круті фотозони, нові творчі друзі.
- Велика вдячність Петрові Фадійовичу Панчуку, Юрію Рудченко, Нодарі Росопідзе, Андрію Коваленко, Анатолію Неверовському, Михайлу Моісеєву, Михайлу Кондрацькому, Анжеліні Івановій - усім майстрам за нові знання, емоції та досвід - це було супер! У наших спогадах, у наших серцях - міріади яскравих емоцій, шикарних вражень та неповторних миттєвостей, які подарував нам IV Всеукраїнський та II Міжнародний фестиваль аматорських театрів «Fortuna Fest» в місті Черкаси, - діляться враженнями актори.

Театр-студія «10 ряд 10 місце» представив на «Фортуні» свою нову роботу - прем'єру філософсько-політичної драми - новелістичну трилогію «Поки прядеться нитка...» (за творами В.Гребенюка), за яку ми отримали відзнаку і нагороду в номінації - «За найкраще трактування патріотичної теми і висвітлення соціально-гострих питань українського суспільства».

Нині театр готується показати виставу вже вдома - у Ковелі. Тож стежте за анонсами.#Театр #Просвіта

Коментарі

Читайте також

Ковельський театр «10 ряд 10 місце» розпочинає новий театральний сезон та оголошує набір у студію

Ковельський театр «10 ряд 10 місце» розпочинає новий театральний сезон та оголошує набір у студію
Тих, хто мріє про сцену, театральне життя та хоче спробувати себе у ролі актора, запрошують у велику творчу родину Ковельського аматорського експериментального театру.