1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельській школі мистецтв відбулась урочиста посвята першокласників у музиканти

У Ковельській школі мистецтв відбулась урочиста посвята першокласників у музиканти

У Міжнародний день музики у Ковельській школі мистецтв відбулись урочистості, приурочені посвяті у юні музиканти першокласників, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Привітати талановитих дітей, їх викладачів зі святом прийшли заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник відділу культури Вікторія Савлук, начальник управління освіти Віктор Бичковський, директор художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик, почесний громадянин міста Ковеля Анатолій Семенюк.

- Тут працює прекрасний колектив, який на чолі зі своїм керівником прагне зробити так, щоб кожного року навчатися у школі мистецтв було цікавіше і престижніше. Переконаний, що і цим маленьким першокласникам викладачі допоможуть реалізувати себе, розкрити свої таланти. І вони стануть не лише успішними музикантами, але й прекрасними людьми, - звернувся до присутніх Ігор Ярославович.

Також він наголосив, що останніми роками школа змінюється на краще, адже влада докладає зусиль, аби юним митцям створити комфортні умови для занять, а педагогам — для роботи. Ігор Прокопів побажав усім творчих успіхів, перемог над собою, натхнення, удосконалювати свій професіоналізм та майстерність.

Крім того, разом з Вікторією Савлук вони передали подарунок закладу — телевізор.

Цьогоріч 86 новачків стали учнями школи. Їм довелося пройти конкурсний відбір. На популярні інструменти, зокрема, гітару, скрипку, фортепіано претендувало 7 осіб. Не виходять з моди і духові та народні інструменти - труба, саксофон, бандура, баян та акордеон. Тож до закладу прийшли обдаровані діти, які дуже скоро порадують нас своїми досягненнями.

Директор школи мистецтв Андрій Мигуля запевнив, що викладачі зроблять усе можливе, аби хлопчики й дівчатка ще більше полюбили музику та освоїли гру на обраних інструментах. А ще - подякував за підтримку і допомогу міській владі, батькам.#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі на базі Центру іноземних мов стартувала друга хвиля Всеукраїнського курсу з медіаграмотності

У Ковелі на базі Центру іноземних мов стартувала друга хвиля Всеукраїнського курсу з медіаграмотності
Це англомовний проект від міжнародної організації IREX. Заняття відбуваються лише англійською, що дає змогу школярам не тільки навчатися основам медіаграмотності, але й практикувати розмовну англійську.