У Ковелі на базі Центру іноземних мов стартувала друга хвиля Всеукраїнського курсу з медіаграмотності

У Ковелі на базі Центру іноземних мов EuroFuture стартувала друга хвиля Всеукраїнського курсу з медіаграмотності "Verified", що створений організацією IREX in Ukraine і EdEra та проводиться за підтримки Посольства США. Повідомляють на сторінці EuroFuture - центр англійської мови у Фейсбук.

Цього разу безкоштовний курс у нашому місті проходить лише для школярів старшої школи. 25 вересня перші 30 учасників уже пройшли ввідне заняття у форматі "face to face". За умовами курсу, школярі пройдуть ще 4 наочних заняття та проведуть близько 10 годин, виконуючи завдання на спеціальній онлайн-платформі курсу, що в сумі складе 15 навчальних годин. По закінченню усі отримають сертифікати з зазначеною кількістю пройдених годин.

Курс сучасний, легкий для сприйняття та інтерактивний. Цікаво, що заняття відбувається ЛИШЕ англійською. Так, школярі будуть не лише навчатися основам медіаграмотності, але й практикувати розмовну англійську.

Нагадаємо, що даний проєкт уже вдруге проводиться в Ковелі на базі центру іноземних мов EuroFuture. Цього літа наше місто, одне з 30 перших в Україні, взяло участь у тестуванні пілотної програми курсу. Тепер, у другій хвилі запуску, Verified має понад 150 лідерів (вчителів, що вестимуть курс), які одночаcно проведуть навчання у своїх містах.#EuroFuture #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі писали англійський диктант просто неба

У Ковелі писали англійський диктант просто неба
Мережа центрів мов EuroFuture з нагоди сьомої річниці діяльності провела для школярів Ковеля та Володимира-Волинського пізнавальну акцію. Переможці за краще знання неправильних дієслів отримали лонгборди, портативні колонки та фітнес-годинники.