1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська лікарня отримала нове обладнання від Світового банку

Ковельська лікарня отримала нове обладнання від Світового банку

Ковельська ЦРЛ отримала експрес-аналізатор кардіомаркерів Cobas h 232 та автоматичний біохімічний аналізатор Roche cobas c311 в рамках реалізації на Волині Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області». Повідомляють медики на своїй сторінці у соцмережі.

- Щиро дякуємо представникам Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області, начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку та Марії Адамчук-Коротицькій за постійне тісне сприяння в покращенні матеріально-технічної бази та сприяння ефективному розвитку охорони здоров’я Ковельщини, - йдеться у дописі Ковельського МТМО.


Нагадаємо, що Ковель є одним із міст Волині, у яких триває реалізація Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області».


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельські лікарі за допомогою новітніх методів успішно прооперували пацієнта після ДТП

Ковельські лікарі за допомогою новітніх методів успішно прооперували пацієнта після ДТП
Молодий чоловік звернувся зі скаргами на гострий біль та обмеження рухів лівої ноги. У результаті рентгенологічного обстеження було виявлено перелом шийки стегнової кістки.