1. Головна
  2. Новини
  3. Майбутні медики ознайомилися з роботою лікарів та найсучаснішої апаратури у Ковельському МТМО

Майбутні медики ознайомилися з роботою лікарів та найсучаснішої апаратури у Ковельському МТМО

Студенти-першокурсники Ковельського медичного коледжу ознайомилися з роботою медиків у місцевій лікарні, поспілкувалися з провідними лікарями, дізналися, як працює сучасна медична апаратура. Про це повідомляється на сторінці медичного коледжу у Фейсбук.

Процес адаптації першокурсників до умов навчання є складним та багатогранним. Тому з перших днів в Ковельському медичному коледжі проводиться комплекс заходів, які допомагають пережити труднощі адаптаційного періоду.

Один із напрямів такої роботи є професійна орієнтація. Тому, з метою досконалого ознайомлення з майбутньою спеціальністю, студенти навчального закладу завітали до центральної лікарні Ковельського МТМО, щоб особисто доторкнутись до найгуманнішої професії, яка покликана стояти на сторожі життя людини.

- Особлива подяка головному лікарю МТМО Олегу Самчуку та всім медичним працівникам, які розповіли про сьогодення лікарні, ознайомили з роботою найсучаснішої медичної апаратури та остаточно переконали молодь у правильності вибору майбутньої професії, - йдеться у дописі.#МедичнийКоледж #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також