1. Головна
  2. Новини
  3. 23 вересня у Ковельському медичному коледжі відбудеться благодійний ярмарок

23 вересня у Ковельському медичному коледжі відбудеться благодійний ярмарок

23 вересня у Ковельському медичному коледжі відбудеться благодійний ярмарок, під час якого збиратимуть кошти на лікування Матвійка Хвищука.

Нагадаємо, що у хлопчика виявили пухлину головного мозку. Родина Хвищуків самотужки не може оплатити дороговартісне лікування сину. Тому до доброчинності долучаються небайдужі люди.

Адреса коледжу, де буде проведено благодійний захід: м. Ковель, вул. Незалежності, 182. Початок о 12.00. Запрошують усіх, хто має бажання допомогти у лікуванні Матвійка, відвідати ярмарок та передати будь-яку суму коштів родині хлопчика.


Читайте також:
Аби зібрати кошти на порятунок Матвійка Хвищука, майстер з Люблинця продає "сірникову" ікону

Читайте також: Мама Матвійка Хвищука, якому ковельчани збирали гроші на лікування, розповіла про стан хлопчика

#Благодійність #МедичнийКоледж

Коментарі

Читайте також

П'ятеро колишніх бійців з Ковеля проходять реабілітацію у Боснії і Герцоговині ВІДЕО

П'ятеро колишніх бійців з Ковеля проходять реабілітацію у Боснії і Герцоговині ВІДЕО
Поїздка стала можливою завдяки матеріальній підтримці благодійників та новому проекту "Рух за життя", який започаткували у Ковелі волонтери та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Ковельчанка Марина Громова стала героїнею шоу «Поїхали з нами» ВІДЕО

Ковельчанка Марина Громова стала героїнею шоу «Поїхали з нами» ВІДЕО
Автори програми прагнуть допомогти розпочати нове життя жінкам та дівчатам з невеликих міст. У першому випуску - Марина Громова, яка самотужки виховує трьох дітей, зокрема «особливого» хлопчика.

«Для мене ціна щастя на даний час - 14 тис грн», - мама юного ковельчанина збирає гроші на лікування сина - Вови Рубіновського

«Для мене ціна щастя на даний час  - 14 тис грн», - мама юного ковельчанина збирає гроші на лікування сина - Вови Рубіновського
Днями родині повідомили, що вартість чергового курсу лікування у клініці зросла на 20%. Тож необхідність збору коштів стала ще більш відчутною.