П'ятеро колишніх бійців з Ковеля проходять реабілітацію у Боснії і Герцоговині ВІДЕО

У Ковелі волонтери та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді започаткували благодійний проект "Рух за життя", очільницею якого є Семенюк Алла, - повідомляє директор МЦ СССДМ Інна Третяк.

Мета проекту - підтримати учасників АТО та їх сім'ї, допомогти адаптуватися до мирного життя. Кожен п'ятий воїн АТО принесе з собою до мирного життя найсильніший психологічний розлад: від замкнутості і головних болів до спалахів агресії і пияцтва. Посттравматичний синдром — міна уповільненої дії. Може дати про себе знати через п’ять, десять і навіть п’ятнадцять років.

Завдяки спільноті "Світло Марії" та релігійній громаді Церкви блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ п'ятеро ковельських хлопців поїхали до мальовничого міста Меджугор'є, що знаходиться у Боснії і Герцоговині, де пройдуть курс соціально-психологічної та духовної реабілітації.

- Волонтери та Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї та дітей та молоді щиро дякує сім'ї Гайчуків за вагомий внесок у цю благородну справу! Ми щиро віримо, що завдяки спільним зусиллям зможемо допомагати тим, хто цього вкрай потребує!, - переконана Інна Третяк.
#Благодійність #ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанка Марина Громова стала героїнею шоу «Поїхали з нами» ВІДЕО

Ковельчанка Марина Громова стала героїнею шоу «Поїхали з нами» ВІДЕО
Автори програми прагнуть допомогти розпочати нове життя жінкам та дівчатам з невеликих міст. У першому випуску - Марина Громова, яка самотужки виховує трьох дітей, зокрема «особливого» хлопчика.

«Для мене ціна щастя на даний час - 14 тис грн», - мама юного ковельчанина збирає гроші на лікування сина - Вови Рубіновського

«Для мене ціна щастя на даний час  - 14 тис грн», - мама юного ковельчанина збирає гроші на лікування сина - Вови Рубіновського
Днями родині повідомили, що вартість чергового курсу лікування у клініці зросла на 20%. Тож необхідність збору коштів стала ще більш відчутною.