Мама Матвійка Хвищука, якому ковельчани збирали гроші на лікування, розповіла про стан хлопчика

Марія Хвищук, мама 4-річного Матвійка, якому ковельчани збирали кошти на лікування, на своїй сторінці у соцмережі розповіла про стан сина. Нагадаємо, що хлопчику поставили діагноз медулобластома, піноцитарна астроцитома. У нього виявили пухлину у головному мозку. Родина Хвищуків дочекалися тата з війни, а тепер разом із маленьким синочком продовжують битву з раком... Позаду уже п'ять операцій: видалено чотири пухлини, ще одна залишилась, проведено п'ять блоків хіміотерапії.

- Друзі, скільки болю може витримати людина? А маленька дитина? Серце розривається від розуміння скільки усього пройшла наша кровинка і скільки усього ще попереду. Ми пройшли 5-й блок хімії, але Матвій тримається і дякує усім вам. Він у нас молодець. Попадали аналізи, була температура 39,7, вводять багато різних ліків, плазму, щоб позбавитись від температури, стоматиту та підняти показники крові. Капають харчування, тому що Матвійко не хоче нічого їсти. А ще дуже проситься додому, до сестрички, яка на нього там чекає. Але із за цього наша поїздка додому неможлива!, - написала Марія Хвищук у Фейсбук.


Надходження коштів майже припинилося, але родина ще потребує фінансової підтримки на продовження лікування Матвійка. Тому вкотре звертаються до небайдужих людей за допомогою, аби продовжити лікування у клініці Німеччини.

ДІАГНОЗ: ДЕСМОПЛАСТИЧНА МЕДУЛОБЛАСТОМА 4 СТ ЗАДНЬОЇ ЧЕРЕПНОЇ ЯМКИ, ОКЛЮЗІЙНА ГІДРОЦЕФАЛІЯ. ПІЛОЦИТАРНА АСТРОЦИТОМА (вотаннє такий діагноз був зареєстрований в 2010 році в США).

Номер картки Приватбанку
Хвищук Марія Миколаївна
5168 7453 0219 8608
068 027 49 44 - мама
066 088 10 05 - тато


#Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Під час доброчинної акції у Ковелі вдалося зібрати понад 11 тис грн на оздоровлення особливих дітей

Під час доброчинної акції у Ковелі вдалося зібрати понад 11 тис грн на оздоровлення особливих дітей
Марина Громова, яка організовує поїздку у Закарпаття для 10 сімей, дякує благодійникам та запрошує до подальшої співпраці, спрямованої на підтримку дітей з особливими потребами.

Громадський діяч року-2019 Марина Громова висловила вдячність за отриману у День міста Ковеля відзнаку

Громадський діяч року-2019 Марина Громова висловила вдячність за отриману у День міста Ковеля відзнаку
Засновниця благодійного проекту «Я - особлива мама», спрямованого на підтримку жінок, які виховують дітей з особливими потребами, продовжує опікуватися особливими родинами та планує наступні заходи.