1. Головна
  2. Новини
  3. Мама Матвійка Хвищука, якому ковельчани збирали гроші на лікування, розповіла про стан хлопчика

Мама Матвійка Хвищука, якому ковельчани збирали гроші на лікування, розповіла про стан хлопчика

Марія Хвищук, мама 4-річного Матвійка, якому ковельчани збирали кошти на лікування, на своїй сторінці у соцмережі розповіла про стан сина. Нагадаємо, що хлопчику поставили діагноз медулобластома, піноцитарна астроцитома. У нього виявили пухлину у головному мозку. Родина Хвищуків дочекалися тата з війни, а тепер разом із маленьким синочком продовжують битву з раком... Позаду уже п'ять операцій: видалено чотири пухлини, ще одна залишилась, проведено п'ять блоків хіміотерапії.

- Друзі, скільки болю може витримати людина? А маленька дитина? Серце розривається від розуміння скільки усього пройшла наша кровинка і скільки усього ще попереду. Ми пройшли 5-й блок хімії, але Матвій тримається і дякує усім вам. Він у нас молодець. Попадали аналізи, була температура 39,7, вводять багато різних ліків, плазму, щоб позбавитись від температури, стоматиту та підняти показники крові. Капають харчування, тому що Матвійко не хоче нічого їсти. А ще дуже проситься додому, до сестрички, яка на нього там чекає. Але із за цього наша поїздка додому неможлива!, - написала Марія Хвищук у Фейсбук.


Надходження коштів майже припинилося, але родина ще потребує фінансової підтримки на продовження лікування Матвійка. Тому вкотре звертаються до небайдужих людей за допомогою, аби продовжити лікування у клініці Німеччини.

ДІАГНОЗ: ДЕСМОПЛАСТИЧНА МЕДУЛОБЛАСТОМА 4 СТ ЗАДНЬОЇ ЧЕРЕПНОЇ ЯМКИ, ОКЛЮЗІЙНА ГІДРОЦЕФАЛІЯ. ПІЛОЦИТАРНА АСТРОЦИТОМА (вотаннє такий діагноз був зареєстрований в 2010 році в США).

Номер картки Приватбанку
Хвищук Марія Миколаївна
5168 7453 0219 8608
068 027 49 44 - мама
066 088 10 05 - тато


#Благодійність

Коментарі

Читайте також

Під час доброчинної акції у Ковелі вдалося зібрати понад 11 тис грн на оздоровлення особливих дітей

Під час доброчинної акції у Ковелі вдалося зібрати понад 11 тис грн на оздоровлення особливих дітей
Марина Громова, яка організовує поїздку у Закарпаття для 10 сімей, дякує благодійникам та запрошує до подальшої співпраці, спрямованої на підтримку дітей з особливими потребами.

Громадський діяч року-2019 Марина Громова висловила вдячність за отриману у День міста Ковеля відзнаку

Громадський діяч року-2019 Марина Громова висловила вдячність за отриману у День міста Ковеля відзнаку
Засновниця благодійного проекту «Я - особлива мама», спрямованого на підтримку жінок, які виховують дітей з особливими потребами, продовжує опікуватися особливими родинами та планує наступні заходи.