1. Головна
  2. Новини
  3. Під час доброчинної акції у Ковелі вдалося зібрати понад 11 тис грн на оздоровлення особливих дітей

Під час доброчинної акції у Ковелі вдалося зібрати понад 11 тис грн на оздоровлення особливих дітей

У День міста Ковеля проводився благодійний збір коштів на поїздку в Закарпаття 10 сімей, котрі виховують дітей з інвалідністю, на гарячі джерела з метою лікувальної профілактики і відпочинку.

Ініціювала та організувала доброчинний захід Марина Громова, засновниця благодійного проекту «Я - особлива мама» у Ковелі, Громадський діяч року-2019.

- Ми дякуємо усім ковельчанам, які долучилися до нашого збору коштів. Як приємно, що на сьогоднішній день дійсно є люди, котрим небайдужі інші, адже творити добро це так прекрасно! Це завжди повертається сторицею до вас. Дякуємо безмежно усім і низький вам уклін, - з вдячністю зауважує Марина Громова.


Аби зацікавити ковельчан у святковий день, створили фотозону та запросили казкового героя - Лунтика, завдяки якому привернули увагу діток та їх батьків до акції. Упродовж дня для особливих діток вдалося зібрати понад 11 тисяч гривень. Звичайно, цього ще не достатньо. Тож збір коштів триває.

Усім, хто долучився до благодійного заходу, організатори висловлюють щиру вдячність. Зокрема, студії декору та флористики "ІнВестФлора", магазину "Кулька", Event-агентству "Chocolate" та іншим. Крім того, подяка Особливим Мамам: Вікторії Березюк, Світлані Миронець, Тетяні Пахолюк, Олені Токарчук, Мілі Грібінік та її донечці Юлі.

Номер картки Приват: 5168 7422 3327 3113
Отримувач: Громова Марина Сергіївна
Призначення платежу: для благодійного проекту.
Контактні телефони: 050 600 45 56
096 083 40 63

#МаринаГромова #Благодійність #СоціальнийЗахист #Проекти

Коментарі

Читайте також

Громадський діяч року-2019 Марина Громова висловила вдячність за отриману у День міста Ковеля відзнаку

Громадський діяч року-2019 Марина Громова висловила вдячність за отриману у День міста Ковеля відзнаку
Засновниця благодійного проекту «Я - особлива мама», спрямованого на підтримку жінок, які виховують дітей з особливими потребами, продовжує опікуватися особливими родинами та планує наступні заходи.

У День міста Ковеля відбудеться благодійний збір коштів для оздоровлення дітей з інвалідністю на Закарпатті

У День міста Ковеля відбудеться благодійний збір коштів для оздоровлення дітей з інвалідністю на Закарпатті
Координатором доброчинної акції є громадська активістка, волонтер, ініціатор та безпосередній організатор проекту «Я - Особлива Мама» Марина Громова.