Завдяки благодійному ярмарку «Солодощі для Серафима» у Ковелі зібрали понад 19 тисяч гривень

Під час святкування Дня міста проходив благодійний ярмарок «Солодощі для Серафима», який об'єднав чимало ковельчан.

- Приємно, що ми навчилися слухати і бути небайдужими, адже милосерддя це не тільки стан душі, це тяжка праця над собою! Кожного разу не перестаю дивуватися, яка все-таки у нас чуйна молодь! Які у нас мудрі наставники, батьки, що своїм прикладом знову і знову вчать молоде покоління бути толерантними та чуйними! До виготовлення солодощів долучилися зовсім незнайомі між собою люди, які просто відгукнулися на заклик про допомогу!, - каже директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей Інна Третяк.


До виготовлення солодощів долучилися: ГО "Альфа-клуб", парафіяльна молодіжна спільнота Церкви блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ, діти та викладачі Палацу учнівської молоді ім. І.Франка, Олена Місюра, Кордоба Тетяна, Прус Марія, Ірина Машенцова, Поремчук Тетяна та багато інших добрих та чуйних ковельчан, які залишилися невідомими.

- Ми щиро вдячні їм за добре серце та працю! Дякуємо також молоді, яка допомогла провести благодійний ярмарок, та ковельчанам, завдяки яким вдалося зібрати 19 224 грн! Нехай у Ваших родинах завжди панує любов та злагода, нехай міцне здоров'я та оптимізм роблять ваше життя щасливим та радісним!, - зауважують організатори доброчинної акції.


Зібрані кошти передали сім'ї Строчуків, за що вони дуже вдячні. Як повідомила мама хлопчика - Ірина, необхідної для операції суми ще не зібрали. Тож усіх небайдужих і надалі просять робити благодійні пожертви, аби життєво важлива операція, яка запланована на вересень цього року, стала можливою.

Нагадаємо, що загальна вартість лікування становить 10 тисяч доларів. Допомогти юному ковельчанину може кожен, перерахувавши будь-яку суму на рахунок мами хлопчика: Строчук Ірини Віталіївни.

4790 7000 1263 3096 - Ощадбанк

4149 4991 3531 7475 - Приватбанк#Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У День міста Ковеля відбудеться благодійний збір коштів для оздоровлення дітей з інвалідністю на Закарпатті

У День міста Ковеля відбудеться благодійний збір коштів для оздоровлення дітей з інвалідністю на Закарпатті
Координатором доброчинної акції є громадська активістка, волонтер, ініціатор та безпосередній організатор проекту «Я - Особлива Мама» Марина Громова.

Лисенятам, яких врятувала ковельчанка, потрібен новий вольєр ВІДЕО

Лисенятам, яких врятувала ковельчанка, потрібен новий вольєр ВІДЕО
Луцький зоопарк просить допомогти зі збором коштів на будівництво просторого помешкання для лисенят, яких небайдужі громадяни рятують від загибелі. Нині їх уже десятеро. І у кожного власна сумна історія потрапляння до зоопарку.