1. Головна
  2. Новини
  3. Аби зібрати кошти на порятунок Матвійка Хвищука, майстер з Люблинця продає "сірникову" ікону

Аби зібрати кошти на порятунок Матвійка Хвищука, майстер з Люблинця продає "сірникову" ікону

Мешканець Люблинця - Юрій Семенюк, роботи якого виготовлені з сірників увійшли до Національного реєстру рекордів України, виставив одну зі своїх ікон на благодійний аукціон. Виручені кошти підуть на лікування 4-річного Матвійка Хвищука, якому поставили діагноз медулобластома, піноцитарна астроцитома. Хлопчик разом з мамою знаходиться в Національному інституті раку в Києві.

- Виставляємо на продаж унікальну (першу) роботу нашого сірникового умільця із Люблинця Юрія Семенюка! Ця ікона складається із 20.000 сірників! Її майстер хоче продати за ВЕЛИКІ гроші і віддати на лікування маленького Матвія Хвищука! Озвучена надто велика сума на лікування за кордоном 50.000 євро... це надто велика сума для родини Хвищук... давайте допоможімо хоч чимось!, - написав на своїй сторінці у Фейсбук священник Матвій Олійник.


Пропозиції щодо суми коштів, яку благодійники можуть запропонувати за унікальну роботу, просять писати у коментарях на сторінці Матвій Олійник у соцмережі Фейсбук.

Уже є бажаючі придбати "сірникову" ікону майстра за 5 тисяч гривень. Аукціон триватиме до свята Трійці - 16 червня.
- Тому, хто запропонує найбільшу суму і отримає цю ікону - образ Господа нашого Ісуса Христа, дякуємо від родини Хвищук, і хто допоміг вже і продовжує допомагати!, - йдеться у дописі.


Картка мами: Хвищук Марія Миколаївна - Приватбанк 5168 7453 0219 8608
Тел. мами 066 758 76 14
тата 066 088 10 05

#Благодійність #ЮрійСеменюк #РекордУкраїни

Коментарі

Читайте також

24 травня у Ковелі проведуть благодійний концерт на підтримку 4-річного Матвійка Хвищука

24 травня у Ковелі проведуть благодійний концерт на підтримку 4-річного Матвійка Хвищука
Родина Хвищуків дочекалася тата з війни, який захищав Україну у складі 51-ї ОМБр, а тепер провели маленького синочка на битву з онкохворобою. Рідні збирають кошти на операцію.

21 травня дні народження відзначають діти ковельських Героїв: Данилко Киян та Даринка Корнач

21 травня дні народження відзначають діти ковельських Героїв: Данилко Киян та Даринка Корнач
Даринка - донька зниклого безвісти на Луганщині ковельчанина Сергія Корнача. Данилко - син героїчно загиблого на Сході капітана Збройних Сил України Володимира Кияна. Зробити сюрприз дітям може кожен, привітавши їх з днем народження.