1. Головна
  2. Новини
  3. 24 травня у Ковелі проведуть благодійний концерт на підтримку 4-річного Матвійка Хвищука

24 травня у Ковелі проведуть благодійний концерт на підтримку 4-річного Матвійка Хвищука

24 травня у Ковелі проведуть благодійний концерт на підтримку 4-річного Матвійка Хвищука, якому поставили діагноз медулобластома, піноцитарна астроцитома. Хлопчик разом з мамою зараз знаходиться в Національному інституті раку в Києві.

Вперше батьки звернулися до лікарів 4 квітня зі скаргами дитини на болі голови і животика, трохи косило очко. Після обстеження ковельські лікарі виявили пухлину у головному мозку і вже через 8 днів після першого звернення Матвійка прооперували в Києві.

За півтора місяці таких операцій було вже 4. Зараз хлопчик проходить хіміотерапію. Українські лікарі кажуть, що шанси одужати становлять наразі 60-65%. Але батьки і волонтери вперто шукають клініку, яка дасть новими методами надію на 100%-ве одужання.

Медичні документи вже надіслано в Ізраїль, Корею, Туреччину, Італію. Поки чекають на відповідь, починають збирати кошти на лікування.

Удома разом з татом, учасником АТО (51 ОМБр), на Матвійка чекає маленька однорічна сестричка.

Родина Хвищуків дочекалися тата з війни, а тепер провели маленького синочка на битву з раком... Це неймовірно хороший, позитивний, добрий і слухняний хлопчик, якому має жити. Усіх небайдужих просять допомогти коштами на лікування.

24 травня о 15 годині в народному домі "Просвіта" відбудеться благодійний концерт на підтримку хлопчика.

Картка мами Хвищук Марія Миколаївна: Приватбанк - 5168 7453 0219 8608
Тел. мами 066 758 76 14
тата 066 088 10 05#Благодійність

Коментарі

Читайте також

21 травня дні народження відзначають діти ковельських Героїв: Данилко Киян та Даринка Корнач

21 травня дні народження відзначають діти ковельських Героїв: Данилко Киян та Даринка Корнач
Даринка - донька зниклого безвісти на Луганщині ковельчанина Сергія Корнача. Данилко - син героїчно загиблого на Сході капітана Збройних Сил України Володимира Кияна. Зробити сюрприз дітям може кожен, привітавши їх з днем народження.

Юна ковельчанка, якій збирали гроші на трансплантацію кісткового мозку, перебуває у Турецькій клініці

Юна ковельчанка, якій збирали гроші на трансплантацію кісткового мозку, перебуває у Турецькій клініці
Валерія Воробей проходить обстеження та лікування у Стамбулі. Триває пошук донора. Від українського МОЗу мають лише гарантійний лист про оплату майбутньої операції. А кошти на перебування у клініці необхідні уже зараз. Тож знову звертаються за допомогою.

Ковельчан закликають приєднатися до благодійних справ міського осередку Червоного Хреста України

Ковельчан закликають приєднатися до благодійних справ міського осередку Червоного Хреста України
З 1 по 30 квітня під гаслом "100 років милосердя" триватиме Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста, яке саме сьогодні - 18 квітня, відзначає 101 рік з часу своєї діяльності в Україні.