1. Головна
  2. Новини
  3. На вулицях Ковеля з'явилися червоні каналізаційні люки. Що варто знати про це ковельчанам?

На вулицях Ковеля з'явилися червоні каналізаційні люки. Що варто знати про це ковельчанам?

На вулицях Ковеля з'явилися каналізаційні люки, пофарбовані у червоний колір. Начальник Державної пожежно-рятувальна частина №4 УДСНС України у Волинській області Олександр Грицюк пояснив, що саме у цих колодязях розміщені пожежні гідранти. Усього на території Ковеля їх 238.

А позначили вони їх у такий спосіб, перш за все, для водіїв автотранспорту. Адже такі колодязі розміщуються не лише на тротуарах чи газонах, а й на проїзних частинах. Тож водіям варто бути уважними та не паркувати свої авто біля пожежних гідрантів, аби у випадку надзвичайних ситуацій не заважати рятувальникам отримати вільний доступ до води.

Крім того, рятувальники планують позначити місця, де розміщені гідранти, спеціальними знаками, аби акцентувати увагу водіїв. Саме тому з метою забезпечення вільного доступу до вуличних пожежних гідрантів, Ковельський міськрайвідділ У ДСНС України у Волинській області звернувся до міської влади з проханням розглянути можливість нанесення дорожньої розмітки та встановлення відповідних дорожніх знаків за десятьма адресами. Зокрема: на вул. Незалежності, Грушевського, 40 років Перемоги, Брестська, Київська, 1-го Грудня, де доступ до гідрантів ускладнюється паркуванням автомобілів.

Зауважимо, що на деяких каналізаційних люках рятувальники нанесли попереджувальні написи. Проте, місцеві водії не звертають на них уваги.


#Рятувальники #Безпека

Коментарі

Читайте також

24 вересня у Ковелі сталося дві пожежі

24 вересня у Ковелі сталося дві пожежі
Сьогодні уночі горіли торговий павільйон та господарська споруда. Минулого тижня рятувальники виїжджали за викликом у приватне обійстя, де пожежі виникають уже не вперше. Розглядають версію підпалу.

Журналісти 12 каналу показали техніку рятувальників, яку презентували у Ковелі ВІДЕО

Журналісти 12 каналу показали техніку рятувальників, яку презентували у Ковелі ВІДЕО
У підпорядкуванні місцевих рятувальників - 23 одиниці спецтехніки. Навіть на площі вогнеборці не полишали бойового чергування. Біля кожного автомобіля - екіпаж, готовий до виконання професійних завдань.

У Ковелі з професійним святом привітали рятувальників ФОТО

У Ковелі з професійним святом привітали рятувальників ФОТО
За високий професіоналізм, досягнуті успіхи, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення працівникам пожежно-рятувальних частин вручено Подяки міського голови.