На вулицях Ковеля з'явилися червоні каналізаційні люки. Що варто знати про це ковельчанам?

На вулицях Ковеля з'явилися каналізаційні люки, пофарбовані у червоний колір. Начальник Державної пожежно-рятувальна частина №4 УДСНС України у Волинській області Олександр Грицюк пояснив, що саме у цих колодязях розміщені пожежні гідранти. Усього на території Ковеля їх 238.

А позначили вони їх у такий спосіб, перш за все, для водіїв автотранспорту. Адже такі колодязі розміщуються не лише на тротуарах чи газонах, а й на проїзних частинах. Тож водіям варто бути уважними та не паркувати свої авто біля пожежних гідрантів, аби у випадку надзвичайних ситуацій не заважати рятувальникам отримати вільний доступ до води.

Крім того, рятувальники планують позначити місця, де розміщені гідранти, спеціальними знаками, аби акцентувати увагу водіїв. Саме тому з метою забезпечення вільного доступу до вуличних пожежних гідрантів, Ковельський міськрайвідділ У ДСНС України у Волинській області звернувся до міської влади з проханням розглянути можливість нанесення дорожньої розмітки та встановлення відповідних дорожніх знаків за десятьма адресами. Зокрема: на вул. Незалежності, Грушевського, 40 років Перемоги, Брестська, Київська, 1-го Грудня, де доступ до гідрантів ускладнюється паркуванням автомобілів.

Зауважимо, що на деяких каналізаційних люках рятувальники нанесли попереджувальні написи. Проте, місцеві водії не звертають на них уваги.


#Рятувальники #Безпека

Коментарі

Читайте також

24 вересня у Ковелі сталося дві пожежі

24 вересня у Ковелі сталося дві пожежі
Сьогодні уночі горіли торговий павільйон та господарська споруда. Минулого тижня рятувальники виїжджали за викликом у приватне обійстя, де пожежі виникають уже не вперше. Розглядають версію підпалу.

Журналісти 12 каналу показали техніку рятувальників, яку презентували у Ковелі ВІДЕО

Журналісти 12 каналу показали техніку рятувальників, яку презентували у Ковелі ВІДЕО
У підпорядкуванні місцевих рятувальників - 23 одиниці спецтехніки. Навіть на площі вогнеборці не полишали бойового чергування. Біля кожного автомобіля - екіпаж, готовий до виконання професійних завдань.

У Ковелі з професійним святом привітали рятувальників ФОТО

У Ковелі з професійним святом привітали рятувальників ФОТО
За високий професіоналізм, досягнуті успіхи, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення працівникам пожежно-рятувальних частин вручено Подяки міського голови.