Митрополит Володимир-Волинський та Ковельський відслужив божественну літургію у Ковелі ФОТО

8 жовтня православні ковельчани разом з духовенством на чолі з Високопреосвященнішим Володимиром, митрополитом Володимир-Волинським та Ковельським, вшанували пам’ять преподобного Сергія Радонезького у храмі, названому на честь святого. Про це йдеться в повідомленні Ковельського міського благочиння Володимир-Волинської єпархії.

Ще з самого ранку до храмового комплексу Почаївської ікони Божої Матері, де збудовано церкву-іменинницю, потяглися віруючі люди. Владику Володимира зустріли діти вітаннями, хлібом і сіллю.

- Божественна Літургія, багато причасників, Хресний хід, Молебень, вітання, нагороди - усе як у всіх на Престольному святі. Незвичайним був тільки зелений колір. Зелений колір священицьких одеж серед золота зрілої осені. Зелений колір, як символ життя, нагадування про Зелені свята, Святу Трійцю, подвиг преподобного та наше покликання до життя вічного, - зауважують у дописі.#УПЦ

Коментарі

Читайте також

У Ковелі митрополит Володимир поклав квіти до стели пам’яті полеглих воїнів АТО, пам’ятника борцям за волю України

У Ковелі митрополит Володимир поклав квіти до стели пам’яті полеглих воїнів АТО, пам’ятника борцям за волю України
28 липня вулицями Ковеля пройшов міжнародний Хресний хід до Почаївської Лаври. Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський звершив заупокійні богослужіння.