1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин Аркадій Войтюк випустив першу дуетну пісню ВІДЕО

Ковельчанин Аркадій Войтюк випустив першу дуетну пісню ВІДЕО

Сьогодні, 9 жовтня, на YouTube-каналі відомого українського співака, ковельчанина Аркадія Войтюка з'явилася нова пісня «Сеньйорита». Вона є його першою дуетною композицією. А виконав він її разом із Мішою Дімовим - учасником проектів «Голос країни» та «Народна зірка». Завдяки неймовірному вокалу Михайло отримав одну з головних ролей у мюзиклі "Нотр-Дам де Парі".

Як зароджувалася історія цієї пісні, розповів сам співак Аркадій Войтюк.

- Ми з Misha Dimov знаємося вже 5 років. 5 років спільних репетицій і гастролей Notre Dame de Paris Україною і Європою. Ми дуже близькі за характерами і поглядами на життя. Мало того, його син народився 17 лютого як і я.

Рік тому, він попросив мене написати йому пісню... Але я закрутився, Misha був не наполегливий, так і пройшов рік... На цьогорічному "Нотр Дамі" Misha вже дуже впевнено сказав: "Аркадій, напиши мені пісню! Хочу співати своє!" Нащо я відповів: "А давай забабахаємо дует! Окремо ще наспіваємося" ))) Це зацікавило обох.

Це був серпень. Я, як завжди, взяв листки А4, ручку, чай і почав шукати гітарні рифи, рими, ідею. Написав шмат однієї пісні, чую - не воно. Другу, третю - все не те... А на четвертий раз в голову зайшли пляжі Тенеріфе і прекрасна Senorita. Дзвякнув Mishi і сказав : "Є! Пісня готова!,
- поділився враженнями співак.До речі, нещодавно Аркадій Войтюк випустив свій новий альбом під назвою "Поранений лев". Усі пісні - на YouTube-каналі співака.

#АркадійВойтюк #ГолосКраїни

Коментарі

Читайте також