1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся вечір, присвячений творчості української оперної співачки Соломії Крушельницької

У Ковелі відбувся вечір, присвячений творчості української оперної співачки Соломії Крушельницької

Нещодавно у Ковельській школі мистецтв провели вечір, який приурочили творчості видатної української оперної співачки Соломії Крушельницької. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Музикознавець Світлана Вавриш познайомила із життєвим шляхом оперної діви.

Зокрема, у її виступі йшлося про те, що Соломія Крушельницька виступала на сценах найкращих театрів Європи та Америки: «La Scala» у Мілані, «Метрополітен-Опера» в Нью-Йорку, «Ковен-Гарден» в Лондоні, «Маріїнського театру» в Санкт-Петербурзі. Їй аплодували у Лісабоні, Монте-Карло, Парижі, Римі, Неаполі, Відні, Варшаві, Львові, Одесі, Буенос-Айресі, Вашингтоні, Чикаго.

І всюди – шалений успіх, натовпи захоплених прихильників. Славетні Енріко Карузо та Федір Шаляпін мріяли співати з нею на одній сцені. Про неї писали: «У перші десятиліття ХХ ст. на оперних сценах світу царювали чотири особи чоловічої статі – Баттістіні, Карузо, Тітта Руффо, Шаляпін. І лише одна жінка спромоглася сягнути їх висот і стати врівень з ними. Нею була Соломія Крушельницька...»

Викладачі та учні також переглянули відеозаписи виступів української примадонни. Прозвучали пісні з її репертуару у виконанні викладача Ольги Середи та директора школи Андрія Мигулі.


#Освіта

Коментарі

Читайте також

Старшокласник з Ковеля повернувся зі США, де навчався за міжнародною програмою FLEX

Старшокласник з Ковеля повернувся зі США, де навчався за міжнародною програмою FLEX
Учень міської гімназії Олександр Серков зустрівся з однолітками у Молодіжному центрі «Місто ідей». Торік він став фіналістом програми обміну майбутніх лідерів та отримав можливість безкоштовного навчання за кордоном.