Ковельську рибоохоронну дільницю розформовано

Захисники водних біоресурсів, спільнота Ковельщини занепокоєні тим, що керівництво Волинського рибоохоронного патруля розформувало Ковельську рибоохоронну дільницю. Пише ПроКовель.

Затверджена нова структура дільниць, де Ковельської вже немає, а інспекторський склад закріплений за іншими структурними підрозділами, котрі навіть знаходяться не в місті.

Нагадаємо, що лише кілька років тому була створена Ковельська рибоохоронна дільниця, куди ввійшли Ратнівський, Старовижівський, Турійський, Ковельський райони і місто Ковель. Тоді ж відбувся підбір інспекторів служби.

Тепер водоймами Ковельщини опікується інспектор з іншого району. Цю інформацію підтвердив старший державний інспектор Волинського рибоохоронного патруля Андрій Неридько. На думку Андрія Сергійовича, доїжджати інспектору у Ковель на роботу з іншого району за десятки кілометрів виглядає, м’яко кажучи, мало ефективним, а особливо це складно зробити уночі, коли рейди водоймами є найбільш результативними. До слова, на сайті відомства часто можна прочитати інформацію про численні здобутки саме Ковельського патруля.

Дана ситуація щодо розформування Ковельської дільниці неабияк стривожила місцеву спільноту, громадські активісти обурені такими радикальними діями керівництва Волинського рибоохоронного патруля. Вони тепер хочуть створити власні спеціальні групи і виїжджати на водойми, аби захистити їх від можливих порушників.

Окрім цього, незрозумілим залишається питання щодо подальшої долі земельної ділянки, яка була виділена на набережній міського водосховища під будівництво бази ковельського патруля.


#РибоохороннийПатруль

Коментарі

Читайте також

За незаконну торгівлю раками на ринку у Ковелі "продавця" притягнуть до адмінвідповідальності

За незаконну торгівлю раками на ринку у Ковелі "продавця" притягнуть до адмінвідповідальності
Минулого тижня рибоохоронний патруль задокументував на Волині 10 порушень природоохоронного законодавства. Складено протоколи за порушення правил рибальства та незаконний збут водних біоресурсів.