Кубок Волинської області з ловлі хижої риби - у ковельчан

21-22 вересня відбувся відкритий Кубок Волинської області з ловлі хижої риби спінінгом з човна. Захід проходив на озері Пісочне, поблизу с. Любохини Старовижівського району. У змаганні, яке відбувалось у два етапи, взяли участь сім команд рибалок-любителів та рибалок-спортсменів.
На фото: команда ковельчан "Делівері" - Святослав Халєєв та Богдан Сметюх

Як повідомив нашому виданню керівник напрямку "спінінг-човен" Волинської федерації риболовного спорту Святослав Халєєв, у підсумку - весь п'єдестал зайняли ковельчани. Переможцем визнано команду "Gold Fish" у складі Михайла Смаля та Олексія Гузя. Друге та третє призові місця у команд "АвтоАптека" (Вадим Кужель, Віталій Яцина) та "Silver Bass" (Рома Марчук, Ернест Зейнідінов) відповідно.

Переможцям вдалося зловити у два етапи (за два дні) 10 щук та 3 окуня. У залік враховувалась не лише кількість пійманої риби, а й її загальна довжина. Усього під час змагань на вудки учасників втрапило 48 щук та 16 окунів.

Переможці та призери отримали від спонсорів змагань чимало призів, які стануть у нагоді рибалкам-любителям.

Зауважимо, що саме Святослав Халєєв вісім років тому заснував Кубок Волинської області з ловлі хижої риби спінінгом з човна «ДЕЛІВЕРІ». Щороку змагання користуються велику популярністю та збирають чимало любителів спортивної риболовлі.

Перед змаганнями рибоохоронний патруль здійснив перевірку водойми на предмет заборонених засобів, провів роз’яснювальну роботу серед рибалок. Упродовж двох днів турніру контролював дотримання Правил любительського і спортивного рибальства.


#Риболовля #РибоохороннийПатруль

Коментарі

Читайте також

На Волині заборонили ловити раків

На Волині заборонили ловити раків
В період з 20 серпня по 30 вересня у Волинській області розпочинається друга «линька» раків та встановлюється заборона на їх вилов, - повідомляє прес-служба рибоохоронного патруля.