1. Головна
  2. Новини
  3. Три виборчих дільниці у Ковелі змінили свою адресу

Три виборчих дільниці у Ковелі змінили свою адресу

З метою належного виконання завдань з проведення виборів та референдумів, у зв’язку з неможливістю в подальшому використовувати приміщення для голосування та приміщення дільничних виборчих комісій, виконавчий комітет вирішив перенести:

- виборчу дільницю №070990, яка розміщена за адресою вул.Незалежності, 117, в приміщенні Ковельського міськміжрайонного відділу Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України, в приміщення Загальноосвітньої школи I ступеня №1, що знаходиться за адресою, м.Ковель, вул.Кониського, 9А.

- виборчу дільницю №070996, яка розміщена за адресою вул.Незалежності, 94, у приміщенні будинку вчителя, у приміщення Ковельської міської ради ветеранів війни і праці, що знаходиться за адресою, м.Ковель, вул.Олени Пчілки, 17.

- виборчу дільницю №071010, яка розміщена за адресою вул.Відродження, 12А, у приміщенні школи мистецтв, в приміщення Закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок №11) (Центр розвитку дитини) м.Ковеля, що знаходиться за адресою, вул.Тараса Боровця, 2.


#Вибори #РеєстрВиборців

Коментарі

Читайте також

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів
Серед мажоритарників перемогу здобув депутат попередніх двох скликань Верховної Ради Степан Івахів. Серед партій найбільшу прихильність мають "Слуга народу", ВО "Батьківщина" та "Радикальна партія Олега Ляшка".