1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі розпочав роботу клуб ораторського мистецтва «Красномовець»

У Ковелі розпочав роботу клуб ораторського мистецтва «Красномовець»

Клуб ораторського мистецтва «Красномовець.Ковель» розпочав свою діяльність. Понад 50 учасників зареєструвалися, аби навчитися красномовно доносити свою думку до слухачів та перебороти страх публічних виступів, - розповідає координаторка проекту «Красномовець.Ковель», волонтерка Молодіжного центру «Місто ідей», учениця ЗЗСО-ліцей №11 Ангеліна Махнюк.

Перше демонстраційне засідання у Молодіжному центрі «Місто ідей» відбулось 12 жовтня. Кожен учасник ознайомився з майбутньою програмою роботи клубу, а більшість вперше виступили з промовою. Першою темою промови було знайомство. За завданням ведучої презентувати себе необхідно було з певною емоцією, тому учасники одночасно і познайомилися, і нажартувалися.

Присутні отримали масу задоволення від першого засідання клубу ораторського мистецтва та з нетерпінням чекають наступного.

До слова, засідання клубу відбуватимуться для учасників за двома віковими категоріями: 14-18 років та 18+. Участь безкоштовна.

Тож, якщо ви хочете подолати страх публічних виступів та отримувати від них задоволення, не зволікайте та долучайтесь до участі в клубі! Засідання відбуваються щосуботи у Молодіжному центрі «Місто ідей» (паркова сцена).

Стати учасником можна на будь-якому етапі проекту, тому Молодіжний центр «Місто ідей» запрошує усіх бажаючих подавати заявки на участь тут http://bit.ly/2wgLACf

Деталі про всеукраїнський клуб ораторського мистецтва «КРАСНОМОВЕЦЬ»:

Facebook: https://www.facebook.com/krasnomovec.club

Instagram: https://www.instagram.com/krasnomovec.club

Тelegram: https://t.me/krasnomovec

Youtube: http://bit.ly/2r90VSV

Сайт: https://krasnomovec.club/


#красномовець #красномовецьковель #МістоІдей

Коментарі

Читайте також