Ковельчанин Владислав Дудар став чемпіоном України з боксу серед юніорів

Ковельчанин Владислав Дудар став чемпіоном України з боксу серед юніорів, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

З 7 по 13 жовтня в Одесі проходив чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 р.н. В ньому взяли участь 326 спортсменів. У складі команди Волинської області Ковель представляв вихованець школи боксу БК «Панчер» Владислав Дудар (тренер Микола Потапюк).

Провівши 4 поєдинки, ковельчанин зайняв 1 місце у ваговій категорії 75 кг. У перших трьох боях юнак переміг представників Дніпропетровської, Київської та Полтавської областей. У фіналі він зустрівся з боксером Запорізької області, де нокдауном виборов «золото».

Вітаємо переможця та його тренера, бажаємо успіху, подальших перемог й досягнення нових поставлених цілей!