1. Головна
  2. Новини
  3. 16 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з Ярославом Федорчуком, дослідником української історії, письменником та політиком

16 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з Ярославом Федорчуком, дослідником української історії, письменником та політиком

16 жовтня о 16.00 у читальній залі Ковельської центральної районної бібліотеки (вул. Степана Бандери, 2) відбудеться зустріч з відомим політиком та громадським діячем, народним депутатом України чотирьох скликань, кандидатом економічних наук, почесним доктором Луцького національного технічного університету, членом Національної спілки письменників України, дослідником української історії Ярославом Федорчуком.

Ярослав Петрович народився 22 жовтня 1936 року в селі Несвіч Луцького району. У часи Першої світової війни ще малим хлопчиком опинився у німецькому концтаборі. Наполегливість допомогла йому вийти у широкий світ, здобути освіту, стати відомим політиком і народним депутатом України. Але він ніколи не цурався малої батьківщини, робив все від нього залежне, щоб відновити історичну правду, зокрема про українсько-польське протистояння на Волині.

У творчому доробку Ярослава Федорчука - понад 60 наукових праць, повість «Волинянин», за якою знято фільм, вірші, дослідження «Трагедія українсько-польського протистояння на Волині 1933 –1944 років. Підсумки», фільми «Вони боролись до загину» та «З вірою в Україну».
#ЯрославФедорчук #Бібліотека

Коментарі

Читайте також

Мистецтво афоризму Ярослава Федорчука

Мистецтво афоризму Ярослава Федорчука
Друге видання книги "Афоризмів" Ярослава Федорчука презентували у Волинській обласній державній універсальній бібліотеці Олени Пчілки. В них відображено світогляд автора - справжнього патріота, філософа, політика, якому небайдужа доля України.

«Волинянин»: історія людської долі крізь призму історії

«Волинянин»: історія людської долі крізь призму історії
В обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулася зустріч відомого волинянина – політика, народного депутата України чотирьох скликань, письменника, дослідника історії Ярослава Федорчука.