1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська молодь побувала на «Вечорницях з копами»

Ковельська молодь побувала на «Вечорницях з копами»

У молодіжному центрі «Місто ідей» у неформальній обстановці, що сприяє налагодженню діалогу та встановленню довіри між поліцейськими та молоддю, відбулись «Вечорниці з копами». Про подію на своїх сторінках у соцмережах розповідають обидві сторони зустрічі: патрульна поліція та «Місто ідей».

Запрошені працівники патрульної поліції розвіяли багато міфів і стереотипів щодо роботи правоохоронців, чесно відповіли на всі запитання та розказали про особистий досвід служби. Як поділилась інспекторка Олена Дмитрук, метою зустрічі було налагодити контакти з учасниками і довести, що молодь та поліція у Ковелі – друзі.

На «вечорницях» говорили про працевлаштування в лавах патрульної поліції, переваги і недоліки професії поліцейського, на практиці (з допомогою спеціальних «алкоокулярів») спробували як жахливо сідати за кермо напідпитку, приміряли захисну амуніцію, тестували роботу професійних рацій, а ще обговорили наболілу тему булінгу.

Із захопленням учасники слухали про досягнення поліцейських та вражаючі історії, що трапилися під час несення служби, про врятовані людські життя.

Це був перший захід для молоді такого формату у Ковелі. У планах Ковельського відділу патрульної поліції у Волинській області та команди Молодіжного центру «Місто ідей» - продовження співпраці. Тож очікуйте нових цікавих подій.#МістоІдей #ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У Ковелі розпочав роботу клуб ораторського мистецтва «Красномовець»

У Ковелі розпочав роботу клуб ораторського мистецтва «Красномовець»
Засідання відбуваються для учасників за двома віковими категоріями: 14-18 років та 18+. Участь безкоштовна. Приєднатися до клубу можна на будь-якому етапі проекту, тому Молодіжний центр «Місто ідей» запрошує усіх бажаючих.

Команда Молодіжного центру «Місто ідей» запрошує молодь Ковеля провести холодні осінні дні з користю

Команда Молодіжного центру «Місто ідей» запрошує молодь Ковеля провести холодні осінні дні з користю
На вас чекають: «Вечорниці з копами», ораторський клуб «Красномовець», англійський розмовний клуб, презентація конкурсу «Молодіжна столиця України» та багато цікавих тренінгів.