1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відкрили виставку картин «Я візьму у осені яскраві барви»

У Ковелі відкрили виставку картин «Я візьму у осені яскраві барви»

У Ковелі відкрили виставку творчих робіт місцевих митців «Я візьму у осені яскраві барви». Понад 40 робіт майстрів пензля з Ковельщини представлено в експозиції у галереї мистецтв культурно-просвітницького центру, - розповідає Василина Столярчук, науковий співробітник Ковельського історичного музею.

Уже традиційно з нагоди Дня художника ковельські майстри презентують колективні виставки. Не став винятком і цей рік. Більше сорока полотен увійшло до нової експозиції наших талановитих земляків. Олійний та акриловий живопис, графіка, вітражі – роботи різних технік представлені у виставковій залі. У жанровому плані переважають пейзажі та квіткові композиції.

На святковий захід прийшло чимало ковельчан. Серед гостей був і заступник міського голови Ігор Прокопів.

- Ви даруєте хороший настрій, чудові емоції. Своєю творчістю, своїм професіоналізмом ви не можете залишити нікого байдужим. Кожен з вас додає у наше життя барв, позитиву. Спасибі вам за це, - зауважив Ігор Прокопів, вітаючи творців духовної культури.

З вітальними словами до колег звернулись художники: Оксана Цюпʼяшук, Світлана Солодун, Олена Цьомик, Микола Конопацький, Віктор Бурчак.

Мешканців та гостей міста запрошують у Галерею мистецтв культурно-просвітницького центру на цікавий вернісаж ковельських митців.Фото з офіційного сайту Ковельської міської ради.

#Виставка

Коментарі

Читайте також

У Ковелі триває виставка екзотичних рослин-хижаків та земноводних мешканців джунглів ВІДЕО

У Ковелі триває виставка екзотичних рослин-хижаків та земноводних мешканців джунглів ВІДЕО
Серед експонатів - венерина мухоловка, яка “харчується” дрібними комахами. Увагу відвідувачів привертають різновиди ящірок, черепах та змій. Серед цікавинок – карликовий африканський їжачок.